Hacettepe Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

aysemlym

Öğrenci
teşekkürler yardımcı olduğunuz için. tavrınız hoş olmasa da niyetinizin yardımcı olmak olduğunu tahmin ediyorum. iyi günler

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
teşekkürler yardımcı olduğunuz için. tavrınız hoş olmasa da niyetinizin yardımcı olmak olduğunu tahmin ediyorum. iyi günler

Elbetteki o sizin görüşünüz. Yoksa tavrımda herhangi hoş olmayan bir durum yok. :) Bende kişisel görüşünüze saygı duyuyorum, başarılar ve iyi günler diliyorum.

degas

Öğrenci
hacettepe dil eğitimine başlayacak arkadaşlar, kalacak yer konusunu halledebildiniz mi? beytepe şehrin dışında olduğu için biraz sıkıntılı sanırım. paylaşımlarınızı bekliyorm.

_Ali_

Öğrenci
İlk tercihim olan Hacettepe Üniversitesi'ne yerleştim. 14 Kasım 2011'de kursun başlayacağı belirtiliyor. Peki kurs başlamadan önce, başka bir işlem yapılacak mı (atandığımız üniversitede yapacağımız işlemler dışında tabi)... Mesela kur belirleme mülakatları vs. ne zaman olur?

_Ali_

Öğrenci
Gerekli bilgileri aldım, herhangi bir belge istemiyorlar. 10 Kasım'da kur belirleme sınavları olacakmış çok büyük bir ihtimalle... Yarın mail adreslerimize gerekli bilgi gönderilecekmiş. Ekstra bilgi alan varsa yazabilir mi buraya? Esenlikler...

hayyam52

Öğrenci
Gerekli bilgileri aldım, herhangi bir belge istemiyorlar. 10 Kasım'da kur belirleme sınavları olacakmış çok büyük bir ihtimalle... Yarın mail adreslerimize gerekli bilgi gönderilecekmiş. Ekstra bilgi alan varsa yazabilir mi buraya? Esenlikler...[/QU

peki kur sınavına girmezek ne olur?? bayramdan hemen sonraya konur mu yaaa:(

_Ali_

Öğrenci
Bilgi için: Hacettepe Üniversitesi - Yabancı Diller Yüksekokulu - İngilizce Hazırlık Birimi - Telefon: (00-90-312) 297 80 92 - 93

Dile getirdiğim gibi, ekstra bilgiler alan arkadaşlarımızdan ricam, aldıkları bilgileri burada paylaşmaları yönündedir. Şimdiden hayırlı olsun hepimize...

yurdaa

Öğrenci
selam arkadaşlar ben de hacettepe üniversitesinde dil egitimi alacagım ama yerleşkesi nerededir? ve apart daireler var mıdır bulan varsa apartların telefon numarasını falan verebilr mi?...

hayyam52

Öğrenci
yabancı diller beytepe kampüsünde, kurtuluştan sıhhiyeden bahçeliden 230lara ya da beytepe dolmuşlarına binebilirsiniz... kızılaydan servisler de var ayrıca :) yabancı diller son durakta... beytepenin içinde öğrenci yurtları ve evleri var; ama çıkması biraz sıkıntılı :(

aguul

Öğrenci
Üniversiteden gelen mail.
Sevgili ÖYP kursiyerleri,

Hacettepe Üniversitesi, Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından yürütülecek olan dil eğitim kursu, YÖK yetkilileri tarafından belirlendiği üzere 14 Kasım 2011 tarihinde başlayarak 23 Mayıs 2012 tarihinde sonlandırılacaktır.

Kursun başlamasından önce 10 Kasım tarihinde saat 11:00 de bir düzey belirleme sınavı uygulanacaktır. Kursiyerlerin dil yeterlik düzeylerinin belirlenerek şubelerin oluşturulabilmesi ve eğitime mümkün olduğunca erken başlanabilmesi açısından 10 Kasımda yapılacak olan düzey belirleme sınavına katılabilmeniz son derece önemlidir. Kurban Bayramını takiben yapılacak olan düzey belirleme sınavının tarihinin bazı kursiyerler açısından sıkıntı yaratabileceğini değerlendirmekle birlikte, YÖK yetkililerince belirlenen tarihlere uymak durumunda olduğumuzu belirtmek ve sınava katılmanızın öğretim etkinliklerinin sağlıklı yürütülebilmesi açısından son derece önemli olduğunu vurgulamak isteriz. 10-11 Kasım tarihlerinin resmi tatil ilan edilmesi durumunda sizlere ulaşılarak düzey belirleme sınavının ve derslerin başlama tarihi ile ilgili bilgi verilecektir.

Dil eğitim kursunun yapılandırılması ve idari konularda pek çok sorunuzun olabileceğini değerlendirerek, 14 Kasım 10:00da, Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Nalan Büyükkantarcıoğlu’nun da katılacağı bir toplantı düzenlenecektir.

Beytepe Kampüsüne girişte bir sorun yaşamanızı engellemek ve ayrıca yemekhane, ulaşım ve kütüphane gibi sizlere sunulacak olanaklardan yararlanabilmenizi sağlamak amacıyla sizler için bir bir geçici kimlik hazırlanacaktır. Kimliklerin bir an önce hazırlanabilmesi için düzey belirleme sınavına gelirken aşağıdaki belgeleri yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

- 2 adet fotoğraf

- Nüfus cüzdanı fotokopisi

- Yapı Kredi Bankası Beytepe Şubesi, 81870182 nolu hesaba 20 TL yatırıldığına dair dekont

- Geçici Kimlik Formu (10 Kasım tarihinde sizlere dağıtılacaktır)

Belgelerin eksik olması durumunda tüm kursiyerlerin geçici kimliklerinin çıkarılmasında bir gecikme olacağını hatırlatır, belgelerin 10 Kasım tarihinde eksiksiz olarak bizlere ulaştırılmasında titizlik göstermenizi rica ederiz J.

Aşağıdaki e-posta adreslerini ve telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Dr. Alev Özbay: [email protected]

Emek Özer Bezci : [email protected]

0 312 297 80 82 (157)

Mustafa Öztürk: [email protected]

0 312 297 80 85

Verimli ve keyifli bir eğitim dönemi ve güzel bir Bayram tatili geçirmeniz dileğiyle...

Dr. Alev Özbay

Hacettepe Üniversitesi

Yabancı Diller Yüksekokulu

Kurslar Koordinatörü

aguul

Öğrenci
Sevgili Kursiyerler,

10 Kasım 2011 tarihinde yapılacak olan Düzey Belirleme Sınavı, Otomotiv Mühendisliği binası dersliklerinde saat 11.00'de başlayacaktır. İsim listeleri derslik kapılarında asılı olacaktır.

Dr. Alev Özbay
Kurslar Koordinatörü

yurdaa

Öğrenci
yabancı diller beytepe kampüsünde, kurtuluştan sıhhiyeden bahçeliden 230lara ya da beytepe dolmuşlarına binebilirsiniz... kızılaydan servisler de var ayrıca :) yabancı diller son durakta... beytepenin içinde öğrenci yurtları ve evleri var; ama çıkması biraz sıkıntılı :(
:)) tamam hocam çok sagolun ama ben apart daire istiyorum ögrenci evi nasıl acaba :))

yurdaa

Öğrenci
hacettepenin sitesinden bakabilirsiniz
http://www.sksdb.hacettepe.edu.tr/default.php buradan istediğiniz bilgiye ulaşablirsiniz :)

siz samsunda resim öğretmenliğindeydiniz yanlış hatırlamıyorsam??
evet hocam öyleyim :)) ama biraz panik oldum şimdi bu görevlendirme ve senet imzalama sırası falan neye göre burda kimse yok tek basıma çırpınıp duruyorum ben yaa bizim fakülte atakum ilçesinde o yüzden hiç bir gelişmeden haberdar değilim :)) sizin bölüm neydi nereye gidiyrsunuz dil egitimine hocam ??

_Ali_

Öğrenci
Kalma ve ulaşım sıkıntım yok çok şükür... Ancak; atandığımız üniversite, görevlendirme yazısının çıkması konusunda hızlı hareket ederse iyi olacak. Herkese hayırlı olsun şimdiden...