Gazi Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

speshime

Öğrenci
Hocam dil kursu da öyp puanına göre mi tercih yapılıyor...O halde herkes 6 aylığına il dışına nasıl gider ki? Ev tutsan değmez tutmasan olmaz..tercihleri sonuçlarken atandığımız üniversiteye yakın olması önemseniyor mu

papirus

Araştırma Görevlisi
Bir arkadaşım şuan gazide onlardan kesinlikle bir şey almadı 1,5 ay özel hocayla ielts e hazırlandı ve bugün 4,5 aldığını öğrendi. Kurs hiçbir şey siz ise her şeysiniz. Bu her kurs için böyle bence o yüzden sevdiğiniz ya da memleketinize yakın olan şehirleri yazmanızda fayda var.

ERMAN

Öğrenci
gazi mi ankara mı? yoksa ikiside aynımı? sanki ikisi de aynı gibi...
sonuçta bireysel çabada gelip tıkanıyoruz mucize beklemeyin arkadaşlar..

tarik44

Öğrenci
Bende gaziye gidiyorum arkadaşlar.Aradım yabancı dilleri evrak fln bişey gerekiyormu diye, gerekmediğini söylediler.Sınava gidip görecez bakalım hakkımıza hayırlısı.Kalacak yer konusunu halleden varmı ben merkez gaziye yakın biryerde kalmayı düşünüyorum bulabilirsem.Her sabah ücretsiz servisleri var personel için.

orer

Öğrenci
hayırlı olsun arkadaşlar bende gazideyim. kalacak yer konusunu ne yaptınız? arıyorum ancak henüz yer bulmuş değilim.

volodya

Öğrenci
Bende gaziye gidiyorum arkadaşlar.Aradım yabancı dilleri evrak fln bişey gerekiyormu diye, gerekmediğini söylediler.Sınava gidip görecez bakalım hakkımıza hayırlısı.Kalacak yer konusunu halleden varmı ben merkez gaziye yakın biryerde kalmayı düşünüyorum bulabilirsem.Her sabah ücretsiz servisleri var personel için.

Arkadaşlar gazinin sitesine girilmiyor kaç gündür? sınav nerede hangi binada olacak bilen var mı? bir de servisler nereden kalkıyor?

karakasmehmet

Öğrenci
Arkadaşlar gazinin sitesine girilmiyor kaç gündür? sınav nerede hangi binada olacak bilen var mı? bir de servisler nereden kalkıyor?

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖYP YABANCI DİL KURSU SEVİYE TESPİT SINAVI

Öğretim Elemanı Yetiştirme Programı (ÖYP) kapsamında Yüksekokulumuzda yabancı dil eğitimi almak üzere görevlendirilen araştırma görevlilerine uygulanacak seviye tespit sınavı 25 Mart 2013 Pazartesi günü saat 10.00’da Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi 110’nolu derslikte yapılacaktır.

volodya

Öğrenci
GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖYP YABANCI DİL KURSU SEVİYE TESPİT SINAVI

Öğretim Elemanı Yetiştirme Programı (ÖYP) kapsamında Yüksekokulumuzda yabancı dil eğitimi almak üzere görevlendirilen araştırma görevlilerine uygulanacak seviye tespit sınavı 25 Mart 2013 Pazartesi günü saat 10.00’da Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi 110’nolu derslikte yapılacaktır.

teşekkürler. Peki servislerle ilgili bir bilginiz var mı acaba?

ayfa

Öğrenci
hocamlarım senedin en erken yapılabilme ve en geç yapılabilme zamanı hakkında bilginiz var mı ..? malesef kimseden net bilgi alamıyoruz. yeni bir yere gideceğiz malum kalacak yer yol eski kaldıgımız yer vs bir sürü problem var .. yol haritası çizmek adına senet zamanını bilmek çok yardımcı olacaktır bize

Son düzenleme:

gamzetas

Öğrenci
Dil merkezinden memnun olmayan ve üniversitesini değiştirmek isteyen arkadaşlar lütfen bana ulaşabilir mi ? (Çukurova Üni.yi isteyenler için)