Gazi Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Gazi Üniversitesi Dil Merkezini Kazanan arkadaşlarımız burada tanışabilir,düşüncelerini paylaşabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
E

e89a

Guest
Gazi Üniversitesi İngilizce Dil Eğitimini Kazananlar

Benim sorum, dil eğitimi gölbaşındaki yadem de mi olacak? Yoksa merkez kampüs dil okulunda mı?

Bizler kendi ünv tesimizden nasıl görevlendirilecegiz.Ben kilisteyim nasıl bir yol izlemeyelim.Daha ankaraya gidip gölbaşına yerleşecem..

Hadii ama cevap verecek kimse yok mu?face i meşgul etmeyin forumda konu açılmış diyosunuz cevp vermiyosunuz amaa :((

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hadii ama cevap verecek kimse yok mu?face i meşgul etmeyin forumda konu açılmış diyosunuz cevp vermiyosunuz amaa :((

:) Şaka yapıyor olmalısınız Hocam, 3 dk. olmuş soralı. Zaten forumun amacı bilgi paylaşımıdır. Bilen biri varsa cevap verir kimse tüm soruların cevabını bilemez ;) face'i meşgul etmeyin de demedim, oraya sorarsanız kayboluyor dedim neyse. Birde ardarda mesaj yazmayınız teşekkürler ;)

Görevlendirme içinde link verdim face ve foruma
http://www.akademikpersonel.org/thr...tında-Olanlar-İçin..?p=694&viewfull=1#post694

E

e89a

Guest
Biraz stres diyelim nazmi hocamm...İyice panik ataklardayımm.Sıkıldımm.Gaziyi kazandımm Ama gölbaşına yolluyolarmışş...Merkez KAmpüs bilee değill Her gün ankaraya gidip gelme sorunu vs. olacak. Şimdi biraz daha hak verirsiniz bende size hak veriyorumm..

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Biraz stres diyelim nazmi hocamm...İyice panik ataklardayımm.Sıkıldımm.Gaziyi kazandımm Ama gölbaşına yolluyolarmışş...Merkez KAmpüs bilee değill Her gün ankaraya gidip gelme sorunu vs. olacak. Şimdi biraz daha hak verirsiniz bende size hak veriyorumm..

Doğru bende Ankara Üni.de dil eğitimi alıcam ve Gölbaşı bize de patladı =) Ankarada oturuyorum diye tercih ettim bende üzüldüm valla ne diyeyim. Neyse aylık 80 tl'ye sıhhıyeden servis kalkacakmış olmadı ben dahil 5 kişiyi lpg parasına götürüp getiririm =))

E

e89a

Guest
Hocam ben Ankaranın detayını bilmem Ya batıkentte olacam ya da gazi merkez kampüse yakın bir yerlerde...Şimdi sen Ankaralısın bir şekilde hallettin de...Ben ne yapayım gölbaşı ankara arası kaç dk yada benim yazdığım yerlerle arası kaç saat acaba :(

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hocam ben Ankaranın detayını bilmem Ya batıkentte olacam ya da gazi merkez kampüse yakın bir yerlerde...Şimdi sen Ankaralısın bir şekilde hallettin de...Ben ne yapayım gölbaşı ankara arası kaç dk yada benim yazdığım yerlerle arası kaç saat acaba :(

Ankara merkezden 23 km Gölbaşı.. Batıkentte sakkkın kalma =))) yoksa Gölbaşı zulum olur.

E

e89a

Guest
Hıımm... O zaman yine anıttepe tarafında gazi kampüs tarafında bir yere yerleşecez..Bir şey son bir şey bu konu ile alakalı ücret ne olur günlük gidiş geliş

rumeysa

Öğrenci
yarım saat kadar önce gazi yadem.den akademik koordinatör ümit aslan beyle görüştüm. verdiği bilgiler şöyle; seviye sınavı 25 ekim.de saat 16.30.da olacak. (saat 16.00 gibi orda olunursa iyi olurmuş, sınavın ne kadar süreceğini ümit bey bilmiyormuş ve sınav sonunda 2 veya 3 sınıf açılacakmış) dersler de 1 kasımda başlayacak. sınav ve dersler gölbaşında (A Blok.da) olacak. haftanın 5 günü ders olacağının yanı sıra belki cumartesi günü de dersimiz olabilirmiş (henüz belli değilmiş). ders saatleri 15.30 - 16.00 gibi başlayacakmış. aşağı yukarı da 18.00 - 19.00 gibi bitecekmiş. sınav ve dersler başlamadan herhangi bir kayıt, başvuru vb bir şey yapacakmıyız diye de sordum. müdür bey o konuyla ilgili bir not yazdırmadı bana, gelmeden 1-2 gün önce araryabilirseniz o zamana netleşir dedi.

böyle arkadaşlar, bunların üstüne yeni haberler alırsanız sizler de yazarsanız çok sevinirim, hepimize kolay gelsin........

E

e89a

Guest
teşekkürler rümeysa hocammm

Sayın admin nazmi hocamm size de teşekkürler sağ olun
Bu günlük bu kadar baş ağrısı yaptım yeter heralde sağ olunn görüşmek üzere... :)

mustafah

Öğrenci
Doğru bende Ankara Üni.de dil eğitimi alıcam ve Gölbaşı bize de patladı =) Ankarada oturuyorum diye tercih ettim bende üzüldüm valla ne diyeyim. Neyse aylık 80 tl'ye sıhhıyeden servis kalkacakmış olmadı ben dahil 5 kişiyi lpg parasına götürüp getiririm =))
Nazmi hocam bende sizle aynı yeri kazandım. İçaydınlıktan gelip gitcem.burdan direk otobüs yok değilmi gölbaşına? dediğn gibi eğer 4-5 kişi olursak araba mantıklı olur. şimdiden müşteri bulmaya başlayalım bence..:)

DILSHAD86

Öğrenci
Bende gazİyİ kazandim. EĞer dersler gÖlbaŞindaysa en uygun yerleŞİm yerİ neresİdİr.bİlgİnİz varmi ÇÜnkÜ ev tutmayi dÜŞÜnÜyorum.

E

e89a

Guest
Nazmi Hocam,
Günaydın diyelimm öncelikle...Takip ediyorum size bayağı erkenden gün aymış :) Neyse soruya geçelim..
şimdi geçen gün sizinle 39. madde ile görüştük.Siz bu şekilde görevlendirmenin YÖK tarafından belirlendiğini beyan ettiniz. Burda hem fikiriz. Öğleden sonra Prs.Daire Başk görüşmeye gidecem. Bizim Dil eğitimine 39. MADDE ile görevlendirleceğimizi beyan eden RESMİ YÖK açıklamasını içeren bir link adres evrak vs. var mıdır? Personel Daire ile görüştüm, durumu anlattım. 39. MADDEDEN bahsettim ama bize resmi evrak gelmeden ya da YÖK ten resmi açıklamadan gelmeden işlem yapamayız dediler ki haklılar...Bu konuda bi yardımcı olursanız sevinirimmm...

Arkadaşlar sizlerdende 39. mddenin resmiyetini belgememe yardımcı olacak YÖK açıklamasını bilen varsa paylaşsın lütfen...39. Maddenin detayı değil istediğim. YÖK tarafından dil eğitimi için bu maddeyle görevlendirlecektir diye bir açıklama olacak...Sağolun

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Nazmi Hocam,
Günaydın diyelimm öncelikle...Takip ediyorum size bayağı erkenden gün aymış :) Neyse soruya geçelim..
şimdi geçen gün sizinle 39. madde ile görüştük.Siz bu şekilde görevlendirmenin YÖK tarafından belirlendiğini beyan ettiniz. Burda hem fikiriz. Öğleden sonra Prs.Daire Başk görüşmeye gidecem. Bizim Dil eğitimine 39. MADDE ile görevlendirleceğimizi beyan eden RESMİ YÖK açıklamasını içeren bir link adres evrak vs. var mıdır? Personel Daire ile görüştüm, durumu anlattım. 39. MADDEDEN bahsettim ama bize resmi evrak gelmeden ya da YÖK ten resmi açıklamadan gelmeden işlem yapamayız dediler ki haklılar...Bu konuda bi yardımcı olursanız sevinirimmm...

Yahu nasıl haklılar =) yök hepsine gönderdi. Kurul kararının 4. maddesini okusunlar. Yönetmelik okumaktan acizler.. 4. madde de aşağıda belirtilen üniversitelere dil eğitimine gönderilmelerine diye bir madde var. Zaten 39 orda yazmıyor ama azcık akılları olsa dil eğitimi için 39'la görevlendiriceklerini bilmeleri lazım =) herşey heryerde yazmaz. Artık yök tuvaletin adresini vermeden tuvaletede gidemeyecekler valla... 39'uda Ayşegül Hanım söyledi bilmiyorlarsa arasınlar yök'e sorsunlar. 40 üniversite 39'u biliyorda bir sizinki mi bilmiyor. =)

E

e89a

Guest
Şimdi hocam şu konuda uzlaşalım;
Ben diyorum ki 39. maddeyi söyledim bana YÖK dil eğitimi için 39. Madde ile görevlendirin diye yazı diyorlar.
Bir bizimkimi bilmem ama bir çok üniversitede aynı sorun var ve ben sizden sadece YÖK'ün bu konuyla resmi açıklamasını bildiren bir belge istiyorum. Yoksa kimse bizi kaale almıyo resmi belge karar olmazsa anlatıp geliyosun.Tamam cevabı alıyosunz ama gerisi resmiyet çıkmazına takılıyor. Yoksa yönetmeliği açıp 39. Maddeyi okumak kolay hocam...

regar

Öğrenci
merhabalar bende gazi üniversitesinde dil eğitimine gideceğim. konaklama ile ilgili olarak oraya dışarıdan gelecek arkadaşlarla 3-4 kişi anlaşsak aslında eşyalı bir ev tutsak daha mantıklı olur diye düşünüyorum en azından eşya alıp sonradan taşıma derdine girmeyiz. bu eğitimden sonra üniversitemize dönüp 3-4 ay sonra da yüksek öğrenime başka yere taşınmakta zor olacak. tek başına yurtta kalma masrafından da daha ucuza gelir tahminimce bu şekilde düşünen arkadaşlar olursa irtibata geçelim.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Şimdi hocam şu konuda uzlaşalım;
Ben diyorum ki 39. maddeyi söyledim bana YÖK dil eğitimi için 39. Madde ile görevlendirin diye yazı diyorlar.
Bir bizimkimi bilmem ama bir çok üniversitede aynı sorun var ve ben sizden sadece YÖK'ün bu konuyla resmi açıklamasını bildiren bir belge istiyorum. Yoksa kimse bizi kaale almıyo resmi belge karar olmazsa anlatıp geliyosun.Tamam cevabı alıyosunz ama gerisi resmiyet çıkmazına takılıyor. Yoksa yönetmeliği açıp 39. Maddeyi okumak kolay hocam...
Anladım ben sizi, zaten onu dedim forumda yönetim kurulu kararı var. oradaki 4. maddeyi söylüyorum bende. Ayrıca dediğim gibi YÖK 4. maddeye dil eğitimi için gönderilecek diye yazmış. Ayrıca başka yazı yok ne yazık ki. Dil eğitimide sadece 39'la oluyor o bağlantıyı kendilerinin kurması gerek artık. Hatta 6. maddeyide okuyun çıktısını alıp gösterin daha ne istiyorlar valla anlamadım?

Son düzenleme:
E

e89a

Guest
arkadaşlar gazi dil eğitimi için ünvsiteden bir belge istiyomu
Ayın 25 inde dil belirleme sınavı varmı varsa ne zaman saat kaçta
Ders saatleri nasılmışş
Bizler 25 ,inden önce giidip geldik diye bilgilendirmek zorundamıyız ?
Tüm bunlara cevap verebilirseniz sevinirim...