ATA-AÖF 2014-2015 Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Görev Talepleri‏

A

Akademik Forum

Guest
Bu kadar adilik olmaz yaw, 1 ay olmuş verecekleri 80 TL, hala para yok ortada,şu kepazeliğe bak, görev alan da hata aslında..

A

Akademik Forum

Guest
ÖSYM ve Anadolu Üniversitesi en geç 3 haftada gözetmenlik ücretini yatırırken, Atatürk Üniversitesi'nin bu kadar süre geçmesine rağmen hala bu ücretleri yatırmamasının sebebini çok merak ediyorum. Gerçekten insanlarda biraz utanma, haysiyet duygusu olur. İşin kötüsü, etrafımdan duyduğum kadarıyla yatması 2-3 ayı bulabiliyormuş. Hiç para alamamış olan insanların da cabası.

Bir daha asla gözetmenlik tercihi yapmayacağım Atatürk Üniversitesi için. Yatıracakları sınav başına 80 TL para, onu da 2 ay sonra yatırmaya utanmıyorlar. Umarım sınavlarına gözetmenlik yapacak adam bulamazlar.

A

Akademik Forum

Guest
Hala yatırmadılar, yatacağa da benzemiyor. Bu kadar gecikmesi nedeniyle bütünlemelerde görev almadım, bir daha görev tercihinde bulunacağımı da sanmıyorum. Azıcık özenli olur insan, biz nasıl özen gösteriyoruz, zamanında gidiyoruz, gözetmenliğimizi yapıyoruz, sizse parayı ösymden bile daha geç yatırmayı başarıyorsunuz. Cidden helal.

ran

Doçent
ATATURK UNIVERS ITESI tarafindan gonderilen 75,16 TL tutarli EFT hesabiniza gecmistir.

Bir ay sonra... Tek oturum geldi. Bakalım diğeri ne zaman gelecek.

Ekleme: Sonunda diğer oturum da yattı.

Son düzenleme:

ran

Doçent
Bana ya 2 gelir ya da hiç gelmezdi. İlk defa 3 görev geldi. Bir de geçtiğimiz yıllarda finalde görev geldiyse, o dönemin bütünde görev gelmedi; finalinde görev gelmediyse bütünde görev geldi. Bakalım bütte ne olacak...

A

Akademik Forum

Guest
AtaTürk üniversitesi sınav görevi

Herkese selam. 28 Kasımda Atatürk Üniversitesi tarafından yapılan bir sınavın ücretini üzerinden iki ay geçmiş olmasına rağmen hala alamadım. Aradığımda yarın yatiroyoruz diyen bile oldu. 2 ay işte.

A

Akademik Forum

Guest
Final sonuçlarını açıklamışlar ama ortada hala ödeme yok. ATA AÖF çok yavaş gelişiyor. :)

chemeng85

Öğrenci
Anadolu 285 yatmış. 4 salon başkanlığı yaptım. Bu neyin ücreti anlamadım. 3 başkanlığın olsa gerek 95*3=285 eder. Ama diğeri niye yatmadı acaba. Yoksa bu 4 sınavın toplam üzreti değildir heralde değilmi. Geçen sene 90 TL idi.

ran

Doçent
Anadolu 285 yatmış. 4 salon başkanlığı yaptım. Bu neyin ücreti anlamadım. 3 başkanlığın olsa gerek 95*3=285 eder. Ama diğeri niye yatmadı acaba. Yoksa bu 4 sınavın toplam üzreti değildir heralde değilmi. Geçen sene 90 TL idi.

1 oturumun ücreti yatmamış. İletişime geçin derim.

-------------------------------------------------------

ATA-AÖF önceki sınavlarda ücretleri en erken (yanlış hesaplamadıysam) 25 günde yatırmış. Bu hesaba göre yarın 25. gün :)