ATA-AÖF 2014-2015 Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Görev Talepleri‏

ran

Doçent
Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde yürütülmekte olan programlara ait Yarıyıl Sonu ve Bütünleme Sınavları, üniversitelerimizin akademik ve idari personelin destekleri ile yapılmaktadır. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılacak sınavlarda görev almak isteyen akademik ve idari personelin, Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine (GİS) Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi,ATA-AÖF Görevli İşlemleri Sistemi,ATA-AÖF,Görevli İşlemleri Sistemi,GİS,ATAAOF-GİS adresinden girerek bilgilerini kaydetmeleri/güncellemeleri ve ilgili sınav dönemlerinde sınav görevi talebinde bulunmaları gerekmektedir.

* Sınavlar 30-31 Mayıs 2015 tarihinde 4 oturumda yapılacaktır.

* Görevli ücretleri geçen yıl aşağıdaki gibiydi. Bu yıl belki 5 TL zam gelmiş olabilir.

Salon Başkanı: 85 TL
Gözetmen: 75 TL
Yedek Gözetmen: 75 TL

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar istanbul üniversitesi auzef sınavında görev alan arkadaşlarımız var mı aramızda, ben verilen gozetmenlik ücretlerini öğrenmek istiyorum da

A

Akademik Forum

Guest
final sınavları için görevlendirmeler açıklandı mı arkadaşlar?

ran

Doçent
e5ZPjjI.png

paradoxus

Öğrenci

Bu duyuru nedir hocam öyleyse

01/05/2015 09:00 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2014-2015 AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI görev onayları açılmıştır.
Sınavda göreviniz olup olmadığını Aktif Görevler linkinden kontrol edebilirsiniz.
10/05/2015 saat 23:59 a kadar görevinizi kabul etmediğiniz takdirde sınav görevleriniz başkasına atanacaktır.

ran

Doçent
Bu duyuru nedir hocam öyleyse

01/05/2015 09:00 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2014-2015 AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI görev onayları açılmıştır.
Sınavda göreviniz olup olmadığını Aktif Görevler linkinden kontrol edebilirsiniz.
10/05/2015 saat 23:59 a kadar görevinizi kabul etmediğiniz takdirde sınav görevleriniz başkasına atanacaktır.

Sizin eklediğiniz duyuru ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'ne ait. Bu konu ve benim eklediğim ise ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ'ne ait.