ATA-AÖF 2014-2015 Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Görev Talepleri‏

A

Akademik Forum

Guest
Ataüni

bugün 28. gün. bugün de yatmadı. finali esas alırsak son 25 gün kaldı :)

ran

Doçent
100,26 TL'lik ödeme geldi. Finalde 90,53 TL idi. Bir ayda 10 TL zam mı gelmiş, ne olmuş ?

Ekleme: Sınavın üzerinden o kadar zaman geçti ki, belki bir sınavda salon başkanıydım ama hatırlamıyorum. :))

Son düzenleme:

Zembilfros

Öğrenci
Arkadaşım "5 hafta içinde " ödeneceğini bildiğin bir sınav görev ücretinin niçin ödenmediği ile ilgili söylenmeye hakkın yok. 5 hafta olmadı çünkü.

ran

Doçent
Arkadaşım "5 hafta içinde " ödeneceğini bildiğin bir sınav görev ücretinin niçin ödenmediği ile ilgili söylenmeye hakkın yok. 5 hafta olmadı çünkü.

Bildiğin ? Hakkın ? Hayırdır arkadaşım nere ara senli benli konuşur olduk ?

Benim ya da bir başkasının burada yorum yapması, konuyu tartışması sizi ilgilendirmiyor. İstersek sınavdan bir gün sonra gelir "ücret yatmadı yahu" deriz. Sizi niye rahatsız ediyor ? Hayırdır, ne bu asabiyet ?

yakamoz

Öğrenci
Hocalarım, bir başka konu başlığı altında da aynı durum yaşandı. Neden karşılıklı atışma hâline giriyoruz?

Son düzenleme:

yvzklc

Öğrenci
aöf vize görevlendirmeleri başlamış. ben ilk kez görev yapacam ne yapacağımı bilmiyorum. eğitim gibi bi şey nerden edinebilirim. neler yapacağımı bileyim. bir de sınav görevli kartı çıktısı renkli olmasa olur mu. kurallar nedir? aynı ösym gibi hiç bir şey götüremiyor muyuz yoksa??

ran

Doçent
aöf vize görevlendirmeleri başlamış. ben ilk kez görev yapacam ne yapacağımı bilmiyorum. eğitim gibi bi şey nerden edinebilirim. neler yapacağımı bileyim. bir de sınav görevli kartı çıktısı renkli olmasa olur mu. kurallar nedir? aynı ösym gibi hiç bir şey götüremiyor muyuz yoksa??

Sizin bahsettiğiniz AÖF budur: http://www.akademikpersonel.org/osy...nisan-2016-vize-sinavi-gorevlendirmeleri.html

Renkli olmasına gerek yok. Telefon, cüzdan vs. sıkıntı olmaz.

HerrMaltas

Öğrenci
final görevlendirmeleri başlamış. ama sadece görev seçiliyor okulu otomatik mi atayacaklar? bir de onay butonu yok o da tercihi yapınca otomatik oluyor sanırım, yanılıyor muyum?