Araştırma Görevlisi İlk Atama ve Maaş

ylcn

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ben Kasım ayının 18 ınde araştırma görevlisi olarak atandım atama onayım Aralık 15 ten önce çıkar mı? Çıkarsa Maaşımı 15 inde alabilirmiyim

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Merhaba arkadaşlar ben Kasım ayının 18 ınde araştırma görevlisi olarak atandım atama onayım Aralık 15 ten önce çıkar mı? Çıkarsa Maaşımı 15 inde alabilirmiyim
Göreve başlama yazınız yazıldığı gün maaş başlar, 15 günü bulur muhtemelen yetişirsiniz.

A

Akademik Forum

Guest
ilk atama ve maaş

NAZMİ HOCAM peki ilk maaş ve devamında ki maaş nekadar 480 puanlı bir üniversitede ve son zamla beraber:)

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
NAZMİ HOCAM peki ilk maaş ve devamında ki maaş nekadar 480 puanlı bir üniversitede ve son zamla beraber:)

İlk maaşda geliştirme alamazsınız 3.200 net olur sonrasında ise yaklaşık 430 tl'lik bir geliştirme ödeneği eklenir tabi araştırma görevlisi iseniz diğer kadrolar için %50'idir bu ödeneğin.

A

Akademik Forum

Guest
teşekürler nazmi hocam ama 480 puanlı bir üniversitede geliştirme ödeneğinin 800 tl civarı olduğunu söylemişlerdi, olablirmi acaba?

gs266

Öğrenci
hocam merhabalar, yukarıdaki yazıları okuyunca bazı sorular takıldı kafama;
Öncelikle atama geldikten sonra birde atama onayı beklememiz gerekiyor, ben evraklarımı teslim ettim özlük işleri 12 Aralık'a kadar ataman yapılır dendi, atamam yapıldıktan sonra birde atama onayımı beklemem lazım? birde atamam yapılmadan çalışmaya başlamak doğru olur mu çünkü okuldaki hocalar evrakları verdiğim gün hemen başla atamayı bekleme dediler ama ev falan kiralamam gerektiği için başlayamadım.
Diğer sorum maaşla ile alakalı, atamam 12 Aralıkta yapılırsa, 15 inde maaş alabilir miyim, bide bu üniversite puanı nedir? bu üniversite puanına göre maaşa ek bir ödememi yapılıyor? eğer öyleyse bu puanı ve ödeme miktarını nasıl öğrene bilirim?
teşekkürler.

A

Akademik Forum

Guest
cuma günü atamam yapılmış. 15 gün içinde gel işe başla dediler. bugün ayın 15 maaşım yatmış mıdır?

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar merhaba, Nazmi Hocam iyi çalışmalar, 12 Şubat'ta atama kararnamem çıkmış. Üniversite beni 16 Şubat'ta aradı ve atama kararnamemin çıktığını göreve başlayabileceğimi söylediler. Şu an çalışacağım şehre gitmek için hazırlıkları yapıyorum. 12 Şubat'tan itibaren 15 günlük mehil müddetim varmış. İlk maaşımı 15 Mart'ta mı alırım yoksa göreve başladığımda Şubat ayı maaşım yatar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Tarko

Doçent
Arkadaşlar merhaba, Nazmi Hocam iyi çalışmalar, 12 Şubat'ta atama kararnamem çıkmış. Üniversite beni 16 Şubat'ta aradı ve atama kararnamemin çıktığını göreve başlayabileceğimi söylediler. Şu an çalışacağım şehre gitmek için hazırlıkları yapıyorum. 12 Şubat'tan itibaren 15 günlük mehil müddetim varmış. İlk maaşımı 15 Mart'ta mı alırım yoksa göreve başladığımda Şubat ayı maaşım yatar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mart'ta işe başladığınız gün farkıyla birlikte maaş alırsınız.

A

Akademik Forum

Guest

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

yazının önemi yoktur arkadaslar maaşınız siz okula gıdıp goreve basladıgınızı bildirdiginizde baslayacaktır...biran once gıdın baslayın...ornegın 18 subatta gıdersenız mart 15de cift maaşa yakın alırsınız,cunku akademısyenler peşin maaş alırlar...siz mart 15 de hem calıstıgınız 28 gunun hemde bır aylık hakedşinizi alırsınız

pelinn

Öğrenci
Göreve başlama yazınız yazıldığı gün maaş başlar, 15 günü bulur muhtemelen yetişirsiniz.

Nazmi hocam araştırma görevlisi kadrosunu kazandım bu hafta için belgelerimi götürücem, benim için önemli olan 2 soru soracaktım.
1.ci sorum; Aralık 12 sinde göreve başlama yazısı çıksa 15 inde maaş yatar mı acaba yoksa diğer ay m yatar?
2.ci sorum; Haftaya belgelerimi götürünce hemen göreve başlar mıyım, üniversite göreve başlama yazısı çıkmadan bu hafta çalışacaksın diyebilir mi acaba?

A

Akademik Forum

Guest
Nazmi hocam araştırma görevlisi kadrosunu kazandım bu hafta için belgelerimi götürücem, benim için önemli olan 2 soru soracaktım.
1.ci sorum; Aralık 12 sinde göreve başlama yazısı çıksa 15 inde maaş yatar mı acaba yoksa diğer ay m yatar?
2.ci sorum; Haftaya belgelerimi götürünce hemen göreve başlar mıyım, üniversite göreve başlama yazısı çıkmadan bu hafta çalışacaksın diyebilir mi acaba?

1)Yetişmez, 2) Elbette hayır

vixi1

Öğrenci
bir soru da benden o zaman. ben de kazandım ilanı fakat atama yazısını bekliyorum. bugun yarın cıkar diye düşünüyorum. aralıgın 1i 2si gibi de gidip başlamayı düşünüyorum. aralık 15 te maaşım yatar mı acaba sizce? yatarsa da 1 buçuk maaş mı yatar?