AÖF Gözetmenlik

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Nazmi hocam, isim yada soy isim sırasına göre mi yatırılıyor? il il (alfabetik sıra ) olarak mı yatırılıyor yoksa tamamen karışık şekilde mi? (bir sistematiği yok mu ücretleri yatırmanın)

Mesela aynı okulda görev yaptığımız 3 arkadaşımızdan birinin yatırılmış bugün.. diğer ikisinin (ki biri ben oluyorum) hala yatırılmadı? beklememiz mi gerekiyor bu durumda yoksa yetkili biriyle görüşmemiz mi gerekiyor? çünkü aynı okulda görevli olanlardan birinin yatıp diğer ikisinin yatırılmamış olması düşündürücü.. kaldı ki İBAN bilgilerini de kontrol ettik. .herhangi bir hata yok...

Bilgi verirseniz sevinirim.. saygılar..
Merhaba, karışık bir şekilde yatıyormuş geçen sınavda ev arkadaşıma yattıktan 3 gün sonra yatmıştı, aradım AÖF'yi sorun yok yatırıyoruz yavaş yavaş dediler :)

080760050

Öğrenci
Merhaba, karışık bir şekilde yatıyormuş geçen sınavda ev arkadaşıma yattıktan 3 gün sonra yatmıştı, aradım AÖF'yi sorun yok yatırıyoruz yavaş yavaş dediler :)

bunlar da bir alem ya :) ÖSYM gibi sistemli olsa ne rahat olacak herkes için.. ilk kez ÖSYM.nin bir yönünü beğenmiş oldum açıkçası :)

Teşekkürler hocam...

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaslar bugün aöf sinavinda gözetmendim fakat yollardan kaynakli sinava gec gittim bi dahaki sinavlarda görev alabilir miyim

A

Akademik Forum

Guest
Bu nisan ayı için uzmanlara AÖF görevi çıkmadı. En azından İzmir'de bu şekilde.. Bilgisi olan var mı?

A

Akademik Forum

Guest
aöf görevli ücretleri hakkında bilgisi olan, paylaşabilir mi? teşekkürler.