AÖF Gözetmenlik

celik58

Öğrenci
Ben AÖF sistemine kayıt oldum. Ama 1-2 hazirandaki sınavlarda herhangi bir görevlendirme gelmedi. Yoksa sınavdan önce tercihte mi bulunmak gerekiyor. Neden acaba diğer araştırma görevlilerine gelmiş ama bana gelmemiş. AÖF bürosuna mı gitmem gerek bu konuda ? Yardımcı olursanız sevinirim...

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Başvuran herkese çıkmıyor zaten. AÖF bursouna gidip iade görev var mı diye sorablirsiniz. Tercih vs. yok sisteme kayıtlı olanlar içinden yerleştirme yapılıyor o yüzden kayıtlı olan herkese çıkacak diye bir durum söz konusu değil.

sardalya

Öğrenci
özel üniversitede çalışan öğretim görevlileri ya da arşatırma görevlileri de sınavlarda gözetmenlik yapabiliyorlar mı ?

dopamin

Öğrenci
merhaba arkadaşlar. anadolu unıversıtesi hala belgelrı elden gonderıyor. ınternet sıstemınde secım yapamıyoruz. dolayısıyla karışıklıklar yasanabılıyor. benım görev belgem benden habersiz baskalarına verilmişti. üzerini çizip kendi adını yazıp benim yerime sınava girenler oldu. size tavsiyem dikkat edin. görev gelmedi ise de emin olun.

Maximus4530

Öğrenci
Hocam dil okulu için izmir e görevlendirildim. Burada ki sınavlarda gozetmenlik yapabilirmiyim yoksa kazandığım üniversite pamukkale sadece oradaki sınavlarda mi Gözetmen olabilirim

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hocam dil okulu için izmir e görevlendirildim. Burada ki sınavlarda gozetmenlik yapabilirmiyim yoksa kazandığım üniversite pamukkale sadece oradaki sınavlarda mi Gözetmen olabilirim
39 ile görevlendirildiğiniz dil okulunun yüksek okul sekreterliğinden kayıt yaptırarak İzmirdeki sınavlarda görev alabilirsiniz

080760050

Öğrenci
Bize daha sıra gelmemiş :( bir anda yatırmıyorlar ÖSYM gibi..

Nazmi hocam, isim yada soy isim sırasına göre mi yatırılıyor? il il (alfabetik sıra ) olarak mı yatırılıyor yoksa tamamen karışık şekilde mi? (bir sistematiği yok mu ücretleri yatırmanın)

Mesela aynı okulda görev yaptığımız 3 arkadaşımızdan birinin yatırılmış bugün.. diğer ikisinin (ki biri ben oluyorum) hala yatırılmadı? beklememiz mi gerekiyor bu durumda yoksa yetkili biriyle görüşmemiz mi gerekiyor? çünkü aynı okulda görevli olanlardan birinin yatıp diğer ikisinin yatırılmamış olması düşündürücü.. kaldı ki İBAN bilgilerini de kontrol ettik. .herhangi bir hata yok...

Bilgi verirseniz sevinirim.. saygılar..