AÖF 16-17 Nisan 2016 Vize Sınavı Görevlendirmeleri

burju

Öğrenci
Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşadım sanırım kullanılan internet tarayıcısı ile ilgili bir sorun. Yandex'le giriş yapınca tercihlerimi sorunsuz hallettim. Bilginize...

Yabancı dil seçimi yapıp en az 5 bina tercihi yaparak "Seçtiğim sınavlarda Görev Almak İstiyorum." butonuna tıklayıp Evet dediğimde sürekli "Yabancı dil seçimi yapmanız gerekmektedir." uyarısı verip tercihlerim onaylanmamaktadır. Benzer problemlerle karşılaşan var mı?

A

Akademik Forum

Guest
Merhabalar, yabancı dilimiz İngilizce olduğu halde dil seçimi konusunda 'hiçbiri'ni işaretlesek sıkıntı olur mu?

Sanırım bir değişiklik de görevlendirmelerde olmuş; şöyle ki son yıllarda ya sadece cumartesi gününün ya da sadece pazar gününün hem sabah hem öğlen oturumlarında görevlendiriliyorduk. Bu sefer ise her iki gün sadece ya sabah oturumlarında ya da öğlen oturumlarında görevlendirilmişiz. Yaygın bir uygulama mı bilemiyorum, sizlerin nasıl görevlendirmeleri acaba?

kuramci

Araştırma Görevlisi
Sanırım bir değişiklik de görevlendirmelerde olmuş; şöyle ki son yıllarda ya sadece cumartesi gününün ya da sadece pazar gününün hem sabah hem öğlen oturumlarında görevlendiriliyorduk. Bu sefer ise her iki gün sadece ya sabah oturumlarında ya da öğlen oturumlarında görevlendirilmişiz. Yaygın bir uygulama mı bilemiyorum, sizlerin nasıl görevlendirmeleri acaba?

Evet, aynı şekilde. Cumartesi ve pazar sabah oturumları çıkmış bana.

Semt ve bina tercihi yapar gibi gün ve oturum tercihi de yapalım bari; ek gelir olsun diye görev alırken, iki gün aynı yolu yapacak olmak pek de işime gelmez açıkçası.