AÖF 16-17 Nisan 2016 Vize Sınavı Görevlendirmeleri

ran

Doçent
16-17 Nisan 2016 AÖF Sınav görev taleplerinizi 10.03.2016 - 20.03.2016 Tarihleri arasında Görev Talebi linkinden gerçekleştirebilirsiniz.

Salon Başkanı: 95 TL
Gözetmen: 85 TL Ücret Almaktadır.

kBB62A.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

donovan

Öğrenci
bugun ayın 10 u. sisteme baktım şimdi. ancak görev talebinde aktif bir sınav yok. yine sistemde 10 marttan itibaren görev talepleri alınacagına dair ibareler var. ne zaman açılır sistem bilgisi olan? tesekkürler.

A

Akademik Forum

Guest
Ankara'da görev yapmaktayım, hala sistem açılmadı. Yapan hocalarım var mı?

ran

Doçent
Üniv. AÖF koordinatörlüğü tercih yapın diye duyuru yaptı. Sanırım sisteme girip kontrol etmeden gönderdiler. Ya da tercihler açıldı, açılacak. :)))

A

Akademik Forum

Guest
Ankara'da görevliyim. Sistemde 18:00'da açılacak diyor. Hala açılmadı. Ankara'daki hocalarımdan tercih yapabilen var mı?

ran

Doçent
AÖF kontağı çeviriyor ama marş basmıyor. Sitenin elektrik aksamında bir sorun olabilir. Elektrikçi Arif ustaya bir gösterseler sorun hallolur.

y54kX7.png

6Pnj03.png

A

Akademik Forum

Guest
Üniversitesinde Aöf koordinatorlugu bulunmayan ars. görevlileri sisteme nasil kayit yaptirabilir?

A

Akademik Forum

Guest
Dil seçimi yaptığım halde dil seçimi yapmanız gerek diyor onaylarken... Başka aynı problemi yaşayan var mı?

perfect_phi

Öğrenci
Yabancı dil seçimi yapıp en az 5 bina tercihi yaparak "Seçtiğim sınavlarda Görev Almak İstiyorum." butonuna tıklayıp Evet dediğimde sürekli "Yabancı dil seçimi yapmanız gerekmektedir." uyarısı verip tercihlerim onaylanmamaktadır. Benzer problemlerle karşılaşan var mı?

kuramci

Araştırma Görevlisi
Yabancı dil seçimi yapıp en az 5 bina tercihi yaparak "Seçtiğim sınavlarda Görev Almak İstiyorum." butonuna tıklayıp Evet dediğimde sürekli "Yabancı dil seçimi yapmanız gerekmektedir." uyarısı verip tercihlerim onaylanmamaktadır. Benzer problemlerle karşılaşan var mı?
Aynı problemi yaşıyorum. Dil seçimi yaptığım halde uyarı çıkıyor.