Ankara' da TOEFL Kursu Öneri...

A

Akademik Forum

Guest
Toefl ielts kursu tavsiye edermisiniz

Nazmi Hocam özel mesajla Ankaradaki toefl ve ielts kurs tavsiyelerinizi gönderebilirmisiniz?

B

Buğra Ulaş

Guest
Ankara'da TOEFL kursu arayanlar için ICON Akademi Gohar hocayı tavsiye ederim. Gohar hoca alanında mükemmel bir insan TOEFL, IELTS derslerine giriyor. ICON Akademinin TOEFL kurslarında grupları VIP 4 kişilik gruplar. Önce bir sınava alınıp öğrencinin seviyesi ölçülüyor. Sonra seviyesine göre kaç saatlik eğitim gerektiği planlanıyor ve eksikleri varsa gruptan önce belli saat ekstra bir eğitim alıyor yoksa kendi seviyesindeki gruba dahil ediliyor. Özel ders olarak TOEFL eğitimi alabiliyorsunuz.

lojistik1985

Öğrenci
Arkadaşlar kurslarda ve kolejlerde yabancı ingilizce öğretmen arkadaşım var. Kendisi bu kursları 20 kişilik sınıflarda toefl kursu şeklinde dershanelerde veriyor. Kendisi özel ders şeklinde aynı derhanedeki eğitimi veriyor kızılayda iş merkezinde. Fiyat konusu uygun bekleriz. Görüşmek için bile bekleriz.

- - - Güncellendi - - -

Ekli dosyayı görüntüle 5534
ılan bu arkadaslar

awrez

Öğrenci
Ankara da Toefl kursu arıyorum , yorumlara baktım ama net bir bilgi alamadım tam olarak hangisini öneriyorsunuz ?
Teşekkürler.

A

Akademik Forum

Guest
TOEFL kurs

ben de Ankara'da Toefl kursu arıyorum, öneride bulunursanız çok sevinirim.

A

Akademik Forum

Guest
Toefl

Bende Ankara da bana gerçekten yarar sağlayabilecek bi kurs arıyorum. Tavsiyede bulunursanız sevinirim.