2013 Ekim ve Aralık Döneminde Atananların ÖYP ve Dil Merkezi Tercih Paylaşımı

depo

Öğrenci
85 puanım var İstanbul tercihim. Mart sonu gibi başlıcak olursa güz dönemi yüksek lisansa başlıcaklar için sorun olabilir.

orta123

Öğrenci
dün yök çağrı merkezi şubat sonu mart başı dedi.ısrarla martın 25'i diye sordum telefondaki kişide şubat sonu dedi.insallah şubat sonu açıklanır:)

emre_hp

Öğrenci

orta123

Öğrenci
ben de yüksek lisans yaptığım yerden kaynaklı olarak selçuk yazmayacağım dedim net bir şekilde.dil eğitimi ile alakası yok hocam

kertos

Öğrenci
heyecanlı oluyor birilerinin bu başlığa bir şeyler yazması. bugün yapmazlar herhalde di mi? en erken pts diye düşünüyoruz galiba

- - - Güncellendi - - -

pts başlıyormuş. :)

orta123

Öğrenci
arkadaşlar dil eğitimine gidecek arkadaşlar puanlarını ve tercihlerini paylaşırsa bizler de en azından gidebilme ihtimalini düşünürüz.Özellikle istediğimiz yerler için.kendi adıma daha önceki dil yerleştirmelerinin taban puanlarını bilememenin sıkıntısını yaşıyorum. umarım bizler yerleştikten sonra taban ve tavan puanları açıklayacak bir sayfayı hem forum için hem de daha sonraki yıllarda tercih yapacaklar için hazırlarız.Herkese iyi çalışmalar...

sidneh

Profesör
arkadaşlar dil eğitimine gidecek arkadaşlar puanlarını ve tercihlerini paylaşırsa bizler de en azından gidebilme ihtimalini düşünürüz.Özellikle istediğimiz yerler için.kendi adıma daha önceki dil yerleştirmelerinin taban puanlarını bilememenin sıkıntısını yaşıyorum. umarım bizler yerleştikten sonra taban ve tavan puanları açıklayacak bir sayfayı hem forum için hem de daha sonraki yıllarda tercih yapacaklar için hazırlarız.Herkese iyi çalışmalar...

Hocam bunu her alimda girenler soyluyor ama her alimdan sonra da kayboluyorlar ortadan. :) insallah siz hazirlarsiniz. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi