Zorunlu Hizmetten Sonrası

souslévent

Öğrenci
Merhaba;

zorunlu hizmet sonrası, kadromuz bağlı olduğumuz Üniversite de kalıyor mu? Yoksa kadrosuz mu kalıyoruz? Cevaplayacak arkadaşlara teşekkür ederim :)

Kutadgu

Moderator
Atandiginiz universitede arastirma gorevlisi olarak gorevlendiriliyorsunuz. Kadrosuz kalma gibi bir durum soz konusu degil. Yalniz, Bagli oldugunuz universite koklu ve alt yapisi saglam bir universite ise zaten halihazirda prof, doc, yard doc kadrolari mevcut oldugu icin yard doc. Olabilmek imkanlar dahilinde olmayabiliyor. Bunun icin imkanlari zorlamak gerek :)

souslévent

Öğrenci
Teşekkürler arkadaşlar :) evet sıkıntı olmayacak artık, çünkü ilk gidenlerde meb'e atama rezaleti olmuştu artık işi sıkı tutuyorlar :)

kalami

Öğrenci
Merhaba, bu konuyla ilgili internetten bilgi almak için bakıyordum ki forumdaki mesajınıza denk geldim. Mecburi hizmet sonrası süreç nasıl ilerliyor? İstifa etmem mı gerekiyor çalıştığım üniversiteden yoksa devam edebiliyor muyum? Çalıştığım kurum yüksekokul ve bölüm açılmadı, yani öğrenci de yok. Ben göreve başladığından beri durum bu. Bu durumda mecburi hizmetim bitince çalıştığım kurumun beni görevden alma gibi bir durumu söz konusu olabilir mi?

finduilas

Profesör
Merhaba, bu konuyla ilgili internetten bilgi almak için bakıyordum ki forumdaki mesajınıza denk geldim. Mecburi hizmet sonrası süreç nasıl ilerliyor? İstifa etmem mı gerekiyor çalıştığım üniversiteden yoksa devam edebiliyor muyum? Çalıştığım kurum yüksekokul ve bölüm açılmadı, yani öğrenci de yok. Ben göreve başladığından beri durum bu. Bu durumda mecburi hizmetim bitince çalıştığım kurumun beni görevden alma gibi bir durumu söz konusu olabilir mi?

Devam ediyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPod touch aracılığıyla gönderildi