Yeterlilikten 2 defa kaldım nolacak?

Zehratalha

Öğrenci
Mrblar 2014 girişli öypli araştırma görevlisiyim 2 kez yeterlilikte sözlü sınavda brakldm 33aĺıym bu durumda neler beni bekliyor isimden olacakmym ayrıca senet durumları var onları ödemek zorunda kalacakmym kafayı yemek üzereyim bayramım zehir oldu😢

yyyssf

Öğrenci
Mrblar 2014 girişli öypli araştırma görevlisiyim 2 kez yeterlilikte sözlü sınavda brakldm 33aĺıym bu durumda neler beni bekliyor isimden olacakmym ayrıca senet durumları var onları ödemek zorunda kalacakmym kafayı yemek üzereyim bayramım zehir oldu😢

selamlar bende ÖYP liyim 2014 temmuzda doktoraya izmirde başladım. ben de bir kez kaldım ikinci kezde zor bir şekilde geçtim. durumunuz hakkına bana bilgi verrirseniz daha sağlıklı yönlendirme yapabilirim. öğrencilile ilişiğiniz kesildi mi? ÖYP üniversiteniz neresi. Enstitü kadronuzu geri mi iade edecek yoksa direkt mi çıkış yaptıracak?

slicer

Öğrenci

ÖYP yönetmeliğine göre maalesef işinizden ilişiğiniz kesilecek ve senetlerinizi ödeme durumunda kalacaksınız. inşallah yine de böyle bir durumda kalmazsınız ama yönetmelik bu yönde maalesef.

Zehratalha

Öğrenci
selamlar bende ÖYP liyim 2014 temmuzda doktoraya izmirde başladım. ben de bir kez kaldım ikinci kezde zor bir şekilde geçtim. durumunuz hakkına bana bilgi verrirseniz daha sağlıklı yönlendirme yapabilirim. öğrencilile ilişiğiniz kesildi mi? ÖYP üniversiteniz neresi. Enstitü kadronuzu geri mi iade edecek yoksa direkt mi çıkış yaptıracak?

Henüz bi yazı gelmedi görevlendirme ile eskişehirde yeterlilik sınavına girdim ama kaldığımı söylediler başka bi yolu yok mu yapabileceğim bisey

Zehratalha

Öğrenci

ÖYP yönetmeliğine göre maalesef işinizden ilişiğiniz kesilecek ve senetlerinizi ödeme durumunda kalacaksınız. inşallah yine de böyle bir durumda kalmazsınız ama yönetmelik bu yönde maalesef.
Benim yapabilecigim bisey yok mu doktora egitimi icin başka yere tekrar gönderemezler mi bu kadar basit mi isimden olmam😑

Zehratalha

Öğrenci
Henuz yazili bi acklama gelmedi universteme bayram girdi araya ama yeterlilikten kaldığımı biliyorum ensitutinin ne yapacagini bilmiyorum

Hayatxxx

Öğrenci
B.B. Hocam zehratalha hocadan eğer cevap aldıysanız aldığınız cevabı paylaşırmısınız. Net bilgiye bende ulaşamıyorum.. zehratalha hocam siz yaşadıklarınızı paylaşabilirseniz memnun olurum.

Nunu

Öğrenci
Benzer durumdayım. Bu kadar başı olmamali. Hiç kimse bir şey bilmiyor. Yani okumadiklari tezin izlemesinden bıraktılar. Net bir bilgiye ulaşınca paylaşırsanız sevinirim