Yeni ÖYP Yönetmeliği Ne Zaman Tamamlanacak

La1end

Öğrenci
Kaos'un düzeni diye bir teori vardı yanlış hatırlamıyorsam. Sanırım yök bunu uygulamaya çalışıyor. Herşeyi birbirine katıp bu duruma sabredebileni ve bu durumu analiz edebileni kadroya alacak gibi:) Yağma yok mücadeleye devam:)

mcengiz

Öğrenci
İyi akşamlar. Emin olmadığım kaynaklardan duyduğum kadarıyla nisan ayı öyp yönetmeliğinde lisans mezunu başvuruları olmayacakmış. En düşük YL devam eden şartı aranacakmış. Bu haberin aslı konusunda haberi olan var mı?

Mr December

Baş Editör
İyi akşamlar. Emin olmadığım kaynaklardan duyduğum kadarıyla nisan ayı öyp yönetmeliğinde lisans mezunu başvuruları olmayacakmış. En düşük YL devam eden şartı aranacakmış. Bu haberin aslı konusunda haberi olan var mı?
İnanmayın hocam böyle şeylere. Bunları uyduranları bir bulsam 2 çift sözüm olacak ... :)

abdulkadirda

Öğrenci
Kaos'un düzeni diye bir teori vardı yanlış hatırlamıyorsam. Sanırım yök bunu uygulamaya çalışıyor. Herşeyi birbirine katıp bu duruma sabredebileni ve bu durumu analiz edebileni kadroya alacak gibi:) Yağma yok mücadeleye devam:)

ilginç bir yaklaşım insanlarda stres tavan yapmış durumda bu yorumdan ancak bunu anlıyorum neyin mücadelesi anlamadım adamlar istediği zaman açıklar kadroları bazı üniversiteler kadrolarını belirlememiş olabilir 100 ün üstünde üniversite var ama biraz yorumlarda gelişigüzel yazmayalım lütfen bu sene cari alım çok az oluyor dolayısıyla herkes öyp ye umut bağladı herkes diken üstünde

abdulkadirda

Öğrenci

valla 4000 kadro açılacak ve hepsi yl isteyecek öyle mi inanasım gelmiyor kadroların açıklanması gecikince böyle yorumlar çok olur ben yönetmeliğin fazla değişeceğini sanmıyorum ilk öyp alımlarında kadrolar açıklanmadan aylar önce yönetmelik yayınlanmıştı eğer yönetmelik tamamen değişse önceden yayınlamaları gerekir çünkü insanlar ona göre yol çizecek

La1end

Öğrenci
ilginç bir yaklaşım insanlarda stres tavan yapmış durumda bu yorumdan ancak bunu anlıyorum neyin mücadelesi anlamadım adamlar istediği zaman açıklar kadroları bazı üniversiteler kadrolarını belirlememiş olabilir 100 ün üstünde üniversite var ama biraz yorumlarda gelişigüzel yazmayalım lütfen bu sene cari alım çok az oluyor dolayısıyla herkes öyp ye umut bağladı herkes diken üstünde

Benim yorum ile kendi yorumunu karşılaştırıp ''stres tavan yapmış' tespitini tekrar gözden geçir derim. Var olan duruma mizahi bir bakışla yaklaşmazsan yorumdan ancak onu anlarsın. ( O kadar da 2 tane tebessüm imgesi koyduk)