Vakıf Üniversitesi Araştırma Görevlisi Maaşları

Oldboy

Akademikpersonel.org
1800-1900 arasında olması lazım. Vakıflarda her zaman devlete göre maaşlar düşük olur. Bir yrd.doç vakıfta 3bin lira alırken devlet ünilerinde 4bin lira + döner sermayeden yararlanır.

hasan0688

Araştırma Görevlisi
1800-1900 arasında olması lazım. Vakıflarda her zaman devlete göre maaşlar düşük olur. Bir yrd.doç vakıfta 3bin lira alırken devlet ünilerinde 4bin lira + döner sermayeden yararlanır.

hocam devlette bir yard doç. un çıplak maaşı 2500 civarındadır. belki biraz daha fazladır. 4 bin ve daha üstü maaş ancak ek derslerle, tez danışmanlığı proje vb. şeylerle mümkün olur.

breeze56

Öğrenci
Gediz Üniversitesine bir araştırma görevlisi 1800-1900 civarı maaş almakta. Yüksek lisans yapan ile doktora yapan araştırma görevlileri arasında maaşta farklılık bulunmakta. Ayrıca üniversitenin ücretsiz servisi ve okulda yemekhane hizmeti bulunduğundan, bir araştırma görevlisinin 2000 TL'yi geçen kazancı söz konusu olmaktadır.

yelken05

Öğrenci
Özel üniversitelerde arş. gör hakları ve maaş durumu ??? Lütfen yardımcı olun

Vakıf üniversitelerinden birinde arş. gör kadrosuna başvurdum, üniversite istanbulda maaş durumu ve özlük hakları hakında yardımcı olabilecek kimse var mı ???

- - - Güncellendi - - -

Bezm-i alem üniveristesi hakkında bilgi istiyorum, sözleşmelerde bağlayıcı hükümler olurmu acaba

phnompenh

Öğrenci
Hocam geçen hafta Gelişim Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olmak için mülakata girip kabul edildim, maaş konusuna gelince işten vazgeçtim. 1800 ve agi veriyoruz toplamda 1880 oluyo dediler. Eğer konuşmazsanız o rakama bağlamaya çalışıyorlar,ben konuştum 2000e çıkardılar agiyle, İstanbul şartlarını göz önünde bulundurarak o maaşın da yeterli olmayacağını düşünüp kabul etmedim. Araştırma görevlisi maaşlarınında bu civarda olduğunu düşünüyorum, diğer üniversitedeki arkadaşlarım da okutmanlık da dahil tecrübesizlerde 2000'i geçmediğini söylediler. Ha bu arada ben daha yeni mezun oldum ve tecrübem hiç yok okul döneminde yaptığım stajlar haricinde, eğer sizin varsa 2000i geçebilir.

A

Akademik Forum

Guest
Teşekkürler hocam. Gediz de aynı verir heralde. Özel sektördeki tecrübe ile asistanlığın ne alakası var ki? Tanıtım amaçlı kullanacaklar bizi galiba

berdogus

Öğrenci
gelişim 1800 diyor. tübitak desteği al kendi paranı çıkar dediler resmen. proje amaç reklam yapmak. senin projeni kullanacak sana 1600-1800 verecek sen projeden 3000 alacaksın ama çalıştığın yerden 1800 ! kabul eden varsa helal olsun, ne yiyip içmeyi düşünüyor acaba diye sorarlar.

A

Akademikkk

Guest
Merhaba,
Vakıf unıversıtesınde (istanbul aydın universitesi) araştırma görevlisi maaşı ne kadar acaba? Göreve başladıktan sonra devlette bir kadroya başvursak vakıf üniversitesinden istifa edip devlette göreve başlayabiliyor muyuz? Teşekkürler..

A

Akademikkk1

Guest
Merhaba,
Vakıf unıversıtesınde (istanbul aydın universitesi) araştırma görevlisi maaşı ne kadar acaba? Göreve başladıktan sonra devlette bir kadroya başvursak vakıf üniversitesinden istifa edip devlette göreve başlayabiliyor muyuz? Teşekkürler..

Bilen biri varsa cevap verebilir mi?...

A

Akademik Forum

Guest
Birkaç ay önce Aydın Üni.Öğr.gör.maaşı yüksek lisans yapmışa 2000TL haftanın beş gunu 08.00-18.00 arası dersiniz olsun olmasın okulda olma zorunluluğu var:)dendi