ÜDS Geçerlilik Süresi

Ösymce ile British Councilce'yi harmanlayınca Türkçe'ye çevirmekte sıkıntı yaşıyoruz hocam.
IELTS sonuç belgesindeki "iki yıl sonra kişinin yeniden değerlendirilmesi önerilir" ibaresi acaba Ösymce'de "buyrun işte aksi belirtilmiş, süre sınırı var" anlamına mı geliyor??

M

Merve

Guest
Ösymce ile British Councilce'yi harmanlayınca Türkçe'ye çevirmekte sıkıntı yaşıyoruz hocam.
IELTS sonuç belgesindeki "iki yıl sonra kişinin yeniden değerlendirilmesi önerilir" ibaresi acaba Ösymce'de "buyrun işte aksi belirtilmiş, süre sınırı var" anlamına mı geliyor??
IELTS geçerlilik süresi 2 yıl, sanırım bunu soruyorsunuz.

A

Akademik Forum

Guest
2011 ilkbahar döneminden ÜDS sonucum var. Bu sonuç ile şu anki ÖYP kadrolarına başvuru yapabilir miyim?

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar merhaba

Okuduklarımdan emin olamadım tekrar sormak istiyorum size.

2008 yılındaki ÜDS sınavında aldığım puanla akademik kadrolara (ilanda geçerlilik süresi ile ilgili aksi belirtilmediği taktirde) başvuru yapabiliyor muyum?

A

Akademik Forum

Guest
kpds

eski kpds puanım ile docentl,ğe basvurabilir miyim? bunu tam olarak nereen öğrenebilirim?

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar, konunun üzerinden bayağı zaman geçmiş ve bu 2-3 yıl boyunca herhangi bir yönetmelik çıktı mı, değişiklik oldu mu bilemiyorum. Bilen biri varsa aydınlatabilir mi acaba hala 65 üstü puanlarımız geçerli mi??

A

Akademik Forum

Guest
Üds sınırsız geçerli diye bildiğim için yds ye girmedim. 81,25 puanım var, beş yıl sınırına takılacak mıyım doktora başvurusunda? Eğer öyleyse felaket. Lütfen bilen biri yanıt versin..

A

Akademik Forum

Guest
Acil! Üds süresiz geçerli idi, şimdi beş yıla düşürüldüğü söyleniyor. Bu alınan yeni puanlar için geçerli olmalı öyle değil mi, biz süresiz diye bikerek aldık bu puanları ve buna güvenerek tekrar sınava girmedik. Kazanılmış hak gaspı değil mi bu?