Tecrübe durumunu gösterir belge nedir nereden alınır?

cunctust

Öğrenci
Araştırma görevlisi ilanına başvuracağım, özel şart olarak lisans mezunu olma şartı var ben de şu anda lisans mezunuyum ve yüksek lisansa henüz başlamadım. Herhangi bir iş tecrübesine de akademisyenlik tecrübesine de sahip değilim bu durumda bu belgeyi nereden nasıl temin etmem gerekiyor?

Gerekli belge tam olarak şu şekilde:

Tecrübe durumunu gösterir belge (Kamu Kurumlarından veya SGK dan alınan hizmet belgesi)

jenis

Öğrenci
Tecrübe durumunu gösterir belgeyi tecrübeli olanlar getirecektir belki. Özgeçmişinizden tecrübenizin olmadığı anlaşılır zaten. Gerçi eskiden insanlar SGK'da kaydı olmadığını/çalışmadığını kanıtlamak için öyle boş boş bir belge alıyorlardı. Böylesi bir şey de istemiyorlardır herhalde. Üniversiteye bir sorun isterseniz.

K

Kansu Özçelik

Guest
Sanıyorum Marmara Üniversitesi ilanından bahsediyorsunuz, ben de başvuru yapıp şansımı denemek istiyorum.

Acaba e-devletten alınan 4a hizmet dökümü yeterli midir? yoksa gidip sgk dan mühürlü belge mi almamız gerekir? Gerçi çalışmışlığım yok ama giriş-çıkışım var 12 günlük :)

cunctust

Öğrenci
Sanıyorum Marmara Üniversitesi ilanından bahsediyorsunuz, ben de başvuru yapıp şansımı denemek istiyorum.

Acaba e-devletten alınan 4a hizmet dökümü yeterli midir? yoksa gidip sgk dan mühürlü belge mi almamız gerekir? Gerçi çalışmışlığım yok ama giriş-çıkışım var 12 günlük :)

Ondan emin değilim ancak ben sgk hizmet belgesini kullandım.

AmeonnA

Öğrenci
Hocalarım merhabalar; bu belgeyi nereden alıyoruz acaba? SGK hizmet dökümünde kim yatırmış ve ne işte çalışıyoruz belli olmuyor çünkü...