Tam teşekküllü sağlik raporu - acil

Turkboy

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba,

Araştirma görevliliğini kazandım. İstenen Evraklar arasinda;

- Tam Teşekküllü Devlet/Üniversite/Özel Hastanesinden alınacak en az 7 hekimli Sağlık Kurulu Raporu

Üniversiteyi aradim 3 ya da 4 hekimli kabul olmaz mi dedim yok dediler.

Sorum şu; en az 7 hekimli ankara ya da istanbulda Kan aldirma yapmaksizin saglik raporu alabilecegim yer var midir?

Kan aldirmaktan çok ama çok korkuyorum. Daha önce yaptiranlar varsa baber ederse sevinirim.

finduilas

Profesör
Arkadaşlar merhaba,

Araştirma görevliliğini kazandım. İstenen Evraklar arasinda;

- Tam Teşekküllü Devlet/Üniversite/Özel Hastanesinden alınacak en az 7 hekimli Sağlık Kurulu Raporu

Üniversiteyi aradim 3 ya da 4 hekimli kabul olmaz mi dedim yok dediler.

Sorum şu; en az 7 hekimli ankara ya da istanbulda Kan aldirma yapmaksizin saglik raporu alabilecegim yer var midir?

Kan aldirmaktan çok ama çok korkuyorum. Daha önce yaptiranlar varsa baber ederse sevinirim.
Allah baska dert vermesin ya, tek derdiniz kan aldirmak, ne guzel kafa. Valla bravo.

Sent from my SM-N920T using Tapatalk

mythbuster

Öğrenci
Aydında aldım hocam.Okulum sadece tam teşekküllü hastane raporu istedi doktor sayısı belirtmedi yanlış hatırlamıyorsan 6 doktordan imza aldım.

Turkboy

Öğrenci
Arkadaslar bilgilendirmek icin yaziyorum.

Tam tesekküllü 7 uzman ve 1 bashekimin imzaladigi saglik kurulu raporunu özkaya özel tip merkezinden aldim. 120 tl ve saat 9.00 da girdim 9.55 te çiktim.

Ben gibi igneden korkanlar varsa bu 7 branşta igne vurulmadi. Kan tahliline gerek duymayan alanlarda uzmanlara yonlendirdiler. Psikiyatri, kulak burun bogaz, deri hadtaliklari, ftr, göz gibi.
Güvenparka 30 saniye mesafededir. Gitmek isteyenlere önerilir.

Tenacious

Öğrenci
Bildiğim kadarıyla özel hastane raporu devlet üniversitelerinde kabul edilmiyor. Bunu üniversitenize sormuş muydunuz? Umarım sorun olmaz.

Pardon, ilk mesajda özel hastane diye belirtmişsiniz, diğer arkadaşlar bu konuda dikkatli olsun, her yer kabul etmiyor...

Son düzenleme:

Tenacious

Öğrenci
Yok, ilk mesajda alıntıladığınız gibi sizin okul kabul ediyormuş ama çoğu kabul etmez. Formalite diye düşünmemek lazım, örneğin psikiyatrik vs. bir rahatsızlıkta atama iptal edilebiliyor.

A

Akademik Forum

Guest
kaç doktor vardı hatirlamiyorum ama dahiliye felan da vardı hiç kan felan almadılar.

serdar0605

Öğrenci
Tam teşekküllü sağlık raporu alacak arkadaşlar Ankara Cerrahi Tıp Merkezi veriyor . Fiyatıda 80TL hemen veriyorlar. Çetin Emeç bulvarında yeri tavsiye ederim.

A

anilcomruk

Guest
Kurul raporu

Ankara cerrahi tıp merkezinde sağlık kurul raporu alırken tahlil test flan yapıyorlarmı?

K

Kbra kubra

Guest
Sağlık raporu

Ben öğretim görevliliği kazandım. Sağlık raporu (tam teşekküllü hastaneden)yazmışlar .Bu sağlık kurulu raporu mu oluyor acaba ?