Sizce 2011 Ek Yerleştirme Puanları Ne Olur?

manitu2357

Öğrenci
hocam bzım bolume gırebılmen ıcın ıyı bır ortalama yetıyor...85 uzerı bır ortalaman varsa ales sınavına gır adını soyadını yaz 75 alıosun ztn..dılın de varmıs , şimdiden hayırlısı olsun çekodaşım:)

akinozdemir

Öğrenci
inş bakalım.. ort 90 civarı yöke göre.. alese bakmak lazım biraz :D haziranda özel sektrden kurtulmak nasip olur inş.. takip ettiğim kadarıyla ek yerleştirmeyi düşünüyosun sende.. başarılar diliyorum sizede yolunuz açık olsun

kaze

Doçent
kazenin puanı 77 kusurlerde hocam ben se 75 puana sahıbım..gecen atamada 74 puanla yerlesen olmustu bızden ama sımdı ales yapıldı kpds yapıldı tekrar yukselecektır halıyle....

71.212 ile atatürk ünisi aldı hocam :D 78 ile gaz aldı bukadr ihtimalli konuşmamız bundan kendi puanımızın yüksekliğinden değil yalnış anlaşılmasın manitu hocamda bende virgüllerle kaçırıdık atamayı hatta manitu hocam tercih etse erzurumu 6. maaşı alcaktı hayırlısıyla ama ins kısmeti istanbul ankardadır :D

manitu2357

Öğrenci
71.212 ile atatürk ünisi aldı hocam :D 78 ile gaz aldı bukadr ihtimalli konuşmamız bundan kendi puanımızın yüksekliğinden değil yalnış anlaşılmasın manitu hocamda bende virgüllerle kaçırıdık atamayı hatta manitu hocam tercih etse erzurumu 6. maaşı alcaktı hayırlısıyla ama ins kısmeti istanbul ankardadır :D

hocam yarama şalgam suyu bastın ama sen :) nerden aklına geldi şimdi 6. maaş falan :D:D hocam ya benim olayı biliyosun ben virgülle bile kaçırmadım vir le kaçırdım:D hey gidi günler :)

gokhan244

Öğrenci
sayın cemsoğancı arkadaş siz mi karar veriyorsunuz bırakalım buna mahkeme karar versin... 14kasım öncesi alınan puanların kullanılıp kullanılmayacağı konusunda

kaze

Doçent
oyp de bundan toeıc kullanılmayacak

hocam çarsamba kurulla görüşülücekti 14 kasımdan önce TOEIC puanı olanrın durumu ile ilgili 14 kasım öncesi puanların 1 yıl gecerli olması içinn 657'ye tabi olanrınki sayılıoda nie bizimki kestirilip atılıo anlamıorum zaten bu kadar adeletsizlik olmaz resmen çifte standart

kaze

Doçent
hocam çarsamba kurulla görüşülücekti 14 kasımdan önce TOEIC puanı olanrın durumu ile ilgili 14 kasım öncesi puanların 1 yıl gecerli olması içinn 657'ye tabi olanrınki sayılıoda nie bizimki kestirilip atılıo anlamıorum zaten bu kadar adeletsizlik olmaz resmen çifte standart

bu formda 10 mesaj atıosam 6 sı ortadaki çifte standartlar için nasıl bi ÖYP imiş arkadas bi atanaydım artık

gokhan244

Öğrenci
kesinlikle katılıyorum evet yök böyle bir karar aldı ancak bunun ne kadar saçma olduğu tamamen ortada o yüzden kesin şöyle böyle demek anlamsız evet belki iyi bir karar çıkmıyacak ve öyp de kullanılmayacak ama ilerleyen zamanlarda mahkeme haklı bulursa sonuçta mağdur olanların durumunu nasıl karşılıyacaklar.

primarymath

Öğrenci
Adna hocam ben eğitim bilimlerine başvuracağım puanım 87.7 haziran alımlarında puanlar 86 civarı kapanmış şimdide açılan kadro sayısı 8 şansım nedir acaba? sizce puanlar düşer mi?