ÖYP Puanı Gösterir Belge (ÖYP Kazandı belgesi)

djanan

Öğrenci
Hocam sizde gerekli üslubuyla konuşun" Bugün bana acilen lazım" diye.İlk defa böyle birşey duyuyorum.Sıkıntılarınızı dile getirin hocam.

Biz her türlü konuşmayı yaptık hocam. Gerekli yerlere sıkıntılarımızı da bildirdik ama akademisyeninden çok idari personeline önem veren bir üniversitede çalışıyorsanız bir neticeye ulaşılamıyor.

onur38

Öğrenci
Ben halihazırda kazandığım üniversitenin dışında bir üniversite de masterın tez aşamasındayım. Benim de bu belgeyi doldurup öypsini kazandığım üniversiteye teslim etmem gerekiyor mu ?

dil puanım 65 üstü
2 üniversite de öyp kapsamında doktora-master eğitimi verebilmekte

ÖYP lisansüstü alımlara başvurabilmek için kullanılır.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Açıklanan listeden bir üni.ye başvuracaksanız onlara veriyorsunuz. Atandığınız yerde varsa vermezsiniz.

zeynepkemer

Öğrenci
Açıklanan listeden bir üni.ye başvuracaksanız onlara veriyorsunuz. Atandığınız yerde varsa vermezsiniz.

hocam iyi günler.öyp ile atandım ve dil puanım 65 üstü.suan yükseklisans tercihlerini bekliyorum.halen atandınız yazısıda gelmedi.üniversiteyi aradım daha kimsenin olmadı dediler.tercihlerin başladığı haberini alınca selçuk üniversitesi öyp koordinatörlüğünü aradım.adam bana evraklarını yolla hemen kabul edelim dedi.halbuki tercihler 3 ünde başlıyo diye biliyorum.bu nasıl mümkün .ben acıkta kalacagım ve yarım dönem bekleyeceğim diye korkuyorum acıkcası.artık tercihler merkezide değil acıkta kalma sansım var mı?öyp puanım 80 bölümüm bilgisyar mühendisliği .şimdiden teşekkürler

nutkur

Öğrenci
Bu belgeyi personel daire başkanlığına mı imzalatıcaz ? Öyp koordinatörlüğüne mi? Yoksa direkt fakülte dekanlığına imzalatsak olur mu ?

clara

Öğrenci
merhaba, atandığım okulda yüksek lisansa başlayacağım. gerekli dilekçeyi ve evrakları götürdüm fakat benden öyp puanını gösterir belge istiyorlar. 2012 ek yerleştirmelere dair sonuç ekranına da internetten ulaşılamadığı için yök'ten talep etmem gerekiyormuş. oysa atama esnasında bu belgeyi vermiştik. bu durumda zaten kendi okulumda yükseği başlatacağım için vermiş olduğum belgeyi kullanmalarını talep etmem daha mantıklı olmaz mı?

Mr December

Baş Editör
merhaba, atandığım okulda yüksek lisansa başlayacağım. gerekli dilekçeyi ve evrakları götürdüm fakat benden öyp puanını gösterir belge istiyorlar. 2012 ek yerleştirmelere dair sonuç ekranına da internetten ulaşılamadığı için yök'ten talep etmem gerekiyormuş. oysa atama esnasında bu belgeyi vermiştik. bu durumda zaten kendi okulumda yükseği başlatacağım için vermiş olduğum belgeyi kullanmalarını talep etmem daha mantıklı olmaz mı?

ÖYP puanını gösterir belge kendilerinde olmak zorunda zaten. İyice saçmalamışlar artık.

hocam iyi günler.öyp ile atandım ve dil puanım 65 üstü.suan yükseklisans tercihlerini bekliyorum.halen atandınız yazısıda gelmedi.üniversiteyi aradım daha kimsenin olmadı dediler.tercihlerin başladığı haberini alınca selçuk üniversitesi öyp koordinatörlüğünü aradım.adam bana evraklarını yolla hemen kabul edelim dedi.halbuki tercihler 3 ünde başlıyo diye biliyorum.bu nasıl mümkün .ben acıkta kalacagım ve yarım dönem bekleyeceğim diye korkuyorum acıkcası.artık tercihler merkezide değil acıkta kalma sansım var mı?öyp puanım 80 bölümüm bilgisyar mühendisliği .şimdiden teşekkürler

Ne tercihi başlamış hocam?

A

Akademik Forum

Guest
Nazmi Hocam bir sorum olacak atandıktan sonra dil eğitimine gidiyoruz bu yarım dönemde ydsve alesten daha yüksek puanlar alırsak öyp puanımız yükselir mi? öyp kapsamında lisansüstü tercihleri için soruyorum