ÖYP Atamadan Sonra KPDS-ÜDS Puanı

aslanbjk

Öğrenci
Arkadaslar şimdi ben atandığım üniversitede göreve başladım.
Bildiğiniz gibi Ar-Gör ler 1 yıl süreyle atanır.Ben bir yılın sonunda tekrar KPDS yada ÜDS puanı beyan etmek zorundamıyım?
İyi Günler

A

Akademik

Guest
Hayır öyle bir beyan yoktur. Zaten ÜDS ve KPDS sınırsız geçerliliğe sahiptir.

jeocaglar

Öğrenci
arkadaşlar birde dil puanı 50 üzeri olan bir kişi için 2 yıllık 65 i geçme süremiz var fakat zorunlu olarak askerlik tecili bitenlerin dil kursundan sonra askere giderse şayet zorunlu olarak bu 2 yıllık süre mi geçerli yine yoksa askerde kaldığı süre kadar extra süre veriyolar mı bize ? bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
ayrıca ek bilgi öyp ile atananlar 2 yıllığına atanmıyor muydu yanlış mı biliyorum?

1 ile 3 yıl içinde değişiyor.

arkadaşlar birde dil puanı 50 üzeri olan bir kişi için 2 yıllık 65 i geçme süremiz var fakat zorunlu olarak askerlik tecili bitenlerin dil kursundan sonra askere giderse şayet zorunlu olarak bu 2 yıllık süre mi geçerli yine yoksa askerde kaldığı süre kadar extra süre veriyolar mı bize ? bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar
İzinli zamanlarınız sayılmaz.

jeocaglar

Öğrenci
İzinli zamanlarınız sayılmaz.[/QUOTE]

yani bu öyp 2 yıllık içinde geçerli mi hocam benim anladığım 6 aylı askerlik yapan bir kişi 2.5 yılda 65 i geçmek zorunda doğrumudur hocam

jeocaglar

Öğrenci
yani bu öyp 2 yıllık içinde geçerli mi hocam benim anladığım 6 aylı askerlik yapan bir kişi 2.5 yılda 65 i geçmek zorunda doğrumudur hocam
Yeni usul esaslarda o madde kaldırılacak hocam. 50 üstü olanlar için.[/QUOTE]

hocam bu çok güzel bir haber yani mesala benim 51.25 puanım var bu halde benim atılmam mümkün olmayacak mı son yönetmeliğe göre ?