ÖSYM 2016 KPSS Görevli Tercihleri Başladı

ran

Doçent
y5b1r9.png

22 Mayıs 2016 tarihinde 2 oturum olarak yapılacak KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri Sınavları
29 Mayıs 2016 tarihinde 2 oturum olarak yapılacak KPSS Alan Bilgisi Sınavlarının tercihleri başladı.

ÖSYM Görevli Sistemlerine Giriş İçin TIKLAYINIZ

ÖSYM Sınav Gözetmenlik Ücreti 2016

Son düzenleme:

ran

Doçent
Bize 1 oturum mu cikacak yoksa 2si birden cikar mi

2 oturum için tek tercih yapıyorsunuz. Bazen ikisinden görev çıkar, bazen birinden çıkar. Aday ve görevli sayısına göre değişiyor. KPSS'nin bu iki oturumuna çok fazla katılım olduğu için genellikle akademisyenlere iki görev çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda 4 oturum şeklinde yapıldığında bana 4 görev çıkıyordu.

havadansuan

Öğrenci
2 oturum için tek tercih yapıyorsunuz. Bazen ikisinden görev çıkar, bazen birinden çıkar. Aday ve görevli sayısına göre değişiyor. KPSS'nin bu iki oturumuna çok fazla katılım olduğu için genellikle akademisyenlere iki görev çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda 4 oturum şeklinde yapıldığında bana 4 görev çıkıyordu.

diyelim ki 2 oturum da çıktı, birinin görevini kabul edebilirmiyiz (sabah işim varda)

A

Akademik Forum

Guest
Seçmediğim halde cihaz görevlisi görevim gelmiş. Değiştirme mümkün müdür? Elektronik bilgim fazla yok, bu görevde ne yapılır? Zor mudur?

A

Akademik Forum

Guest
Bu pazar bina denetim ve cihaz yoneticiligi gorevim var. Ankara'dayim Oveclerdeki koordinatorluge bagliyim. Toplanti gun ve saati icin 2101439 nolu telefona cevap verilmiyor. Toplanti ya da alternatif telefon nosu hakkinda bilgisi olanlar yardimci olabilir mi? Koordinatorluge bir de denetim gorevimimin olup olmadigini sormam grrekiyormus sanirim. Sinavdan once binaui denetleyip rapoe hazirliyor muyuz. Tecrubeli hocalarimdan yanit belkliyorum.

mills222

Öğrenci
Arkadaşlar, iadeden görev nasıl alınıyor? Alan sınavı için talep ettim ve bekliyorum. İadeden görev için bir süreç belirlemişler.(5-6 gün) Bu arada 'göreviniz bulunmamaktadır' yazıyor. Bu saatten sonra çıkar mı?