Malatya'da Önerebileceğiniz Bir YDS Kursu Var mı?

akınzede

Öğrenci
Akin dili ve Ahmet Akin hocayi cok duydugum icin Akin dil Malatyada acilinca normalde online egitimi alacakken birebir ders almak icin kursa yazildim.Tabiki Ahmet Beyin gelip ders vermesini beklemiyordum Malatyaya ama bu kadar bilinen bir kursun hocalarinin bu kadar yetersiz ve ilgisiz olacagi da aklima gelmemisti.Bu kadar para verecegime siradan bir kursta da bu egitimi hatta fazlasini alabilirdim.Ozgur hocadan bahsedilmis yorumlarda ama ben onun sinifinda degildim.Acikcasi gittigimde oyle bir beklentim ve talebim olmadi ve herhangi bir sinifa yerlestirildim.Neye gore yerlestiriliyor ogrenciler anlamadim.Torpilli mi olmak lazim Ozgur hocanin sinifina girmek icin.Ayni kurum icinde boyle bir dengesizlik cok tuhaf geldi.Ha bire derse ara vermeler,sinifin sicagi,makinelerin surekli bozuk olmasi.Kisacasi sogudum tamamen.Artik degil Ozgur hoca Akin hocayi da getirseler derse gitmem bir daha.Zaten sinavi gecemiycegim sanirim ve arayistayim.Yazik cok yazik

Ozan2244_

Öğrenci
Koronasız günler dilerim

Tam yökdil için kurs arayışında iken pandemiden dolayı eve tıkılmak zorunda kalınca online kurs aramaya başladım ve bir kız arkadasn haber vermesiyle Özgür hocanın ücretsiz online grubuna katılma şansı yakaladım açıkçası koronadan dolayı psikoloji biraz bozulduğundan çok düzenli katılamadım ama katıldığım kadarı hayran olmama yetti zaten sırf salgından dolayı insanlar kursa gidemiyor diye yüzlerce insana ücretsiz ders vermesi takdire şayan bence. bugün kursa gittim biraz tedirgindim istediğim sınıfa vermezler diye Ama artık sadece Özgür Hoca derslere giriyormuş zaten hedefim çok yüksek Bu yüzden sıcaklık falan çok umrumda değil böyle bir eğitim için ufak tefek sıkıntılara razıyım Gerçi sekreter bayan gayet ilgiliydi ve herhangi bir sorun dikkatimi çekmedi ama yazın gerçekten çok mu sıcak olur bilemem Neyse Atın ölümü arpadan olsun 😁😁hepimize Korona sız ve başarı dolu bir dönem olur inşallah

Sival

Öğrenci
Teşekkur ederim.Emin olamamıştım ama simdi emin oldum.İki haftada bile iki yilda edindigim bilgiyi edindim gercekten.Özgür Yalçın hocayı önceden tanımış olsaydim sanırım çoktan hallwtmistim yökdili.Keske bu sayfayi önceden inceleseymisim.Ama gec olsun güç olmasin.Sagolun 👏

Ramiz44

Öğrenci
Özgür hoca Akindilden ayrilmis nerde oldugunu bilen varmi nasil ulasavbilirim

- - - Güncellendi - - -

Nerde devam ediyo yada telini bilen ozelden gonderebilirmi