IELTS Sonucuna İtiraz

tomreader2010

Öğrenci
Hocam 21 araliktada 0,5 puandan olmustum o zamanda l 5 r 5 w 3,5 s 3 idi moralim cok bozuk sifirdan yds yi gozum kesmiyor okadar yuksek lisansa emek verdim ara kaldim yani

pelinn

Öğrenci
Hocam 21 araliktada 0,5 puandan olmustum o zamanda l 5 r 5 w 3,5 s 3 idi moralim cok bozuk sifirdan yds yi gozum kesmiyor okadar yuksek lisansa emek verdim ara kaldim yani

60€ istiyormuş itiraz için ve eğer sadece haklısın parayi geri veriyorlar. Geçmişte azda olsa bir bölümdeki puanını 4.5 dan 5 e çıkma gibi olaylar olmuş .Eğer haklı Oldunda emine başvur.

tomreader2010

Öğrenci
valla hocam puanda düşürme olmaz herhalde.
kağıt incelemesi 100 TL mi peki?
hocam tam fiyati bilmiyorum ama dussede sIKINTI olmaz zaten 4 hicbirseyime yaramiyor insaf edip spekingden 0,5 puan verirlermi moralim gercekten bozuk sifirdan yds gozum kesmiyor biraksam yuksek lisans bosa gidecek doktora olmadan ideallerim suya dusecek zor durumdayim yan8

pelinn

Öğrenci
Aslinda 120 tl ise denemeyede deger heralde hocam

- - - Güncellendi - - -

Gerci 60 euro artik 180 tL yapiyor :))
Aslında bende itiraz etsemmi acaba die düşünüyorum bu ara ama yarım değil de 1 puan artması lazım.yrm puan eksik olsaydı belki göze alacaktır, ha bide duyduğum kadariyla az ihtimal de olsa puanı düşürme olasılığı da varmış hocam. 180 de az değilmiş ama :)

tomreader2010

Öğrenci
Aslında bende itiraz etsemmi acaba die düşünüyorum bu ara ama yarım değil de 1 puan artması lazım.yrm puan eksik olsaydı belki göze alacaktır, ha bide duyduğum kadariyla az ihtimal de olsa puanı düşürme olasılığı da varmış hocam. 180 de az değilmiş ama :)

Valla hocam 180 az degil tabii ondan tereddutum var puan dusmesi sIkInti degil cunku 4 te hicbir isim yaramiyor sizindemi 8 mart sinav sonucuna itiraz dusunceniz var

amar

Araştırma Görevlisi
ya arkadaşlar british e mi soralım.
benim de toplam 16 puanım var.
17 olsa 4.25 den 4.50 olacak.
55 olacak o zamanda.
eğer tarih olarak gecikmediysek.bence başvuralım gitsin.
siteyi okudum eğer punımız artarsa ödediğimz yeniden inceleme parasını geri veriyorlarmış.
ve yanlış anlamadıysam hangi bölümün incelenmesini istiyorsak onu inceliyorlarmış.
ee böyleyse biz ne bilelim nerden kazanabileceğimizi.
Belki insafa gelirler verirler.
Arkadaşlar ne yapalım.
Fiyat gerçekten 180 mi?
soran var mı british councıla.

Psychitect

Öğrenci
Arkadaslar öyp dil egitiminde ieltse hazirlandim 5.5 yerine 5 almistim itiraz edecektim. Bi examiner tanidik vardi sordum 200 lira yaklasik itiraz bedeli ve uzun bi sure yani 6-8 hafta gibi bi surede aciklaniyor. Bazen uzayabiliyorda. Onun disinda o sordugum kisi bana sinavlari tek kisi okumuyor o nedenle hata orani cok dusuk dedi ayrica hatali sinav okumanin bedeli olarak sinavi okuyan kisiler 1 yil uzaklastirma aliyorlar o nedenle herkesten daha dikkatli olduklarina eminim dedi. Sonuc olarak ben bir daha basvurmustum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi