Hacettepe Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

svcglsn

Öğrenci
ben 24 bin için imza atacagım altı ay ıle brut maas carpımı. senet ısınıde yarın yapacagım suan yapan arkadaslar var mı?calıstıgım unv memur cok rahat oldugu ıcın memleketıme gelıp yaptırıp elden teslım etmek ıstedım. ınsallah hersey yolunda gıder.

D

DilaraPeker

Guest
Selam arkadaşlar; benim atandığım üni ye 39. madde dilekçesini verdim ancak daha kurula girmediği için cevap gelmedi. Senet vs vermediler bana. o yüzden kurula girmesini (dekan perşembe günü girecek) bekliyorum. Perşembeden sonra senet vs yapacakmışım. :( valla nasıl olucak anlamadım. eğitim 9'unda başlıyor. Benim durumumda olan var mı? :( :( :(
ne yapmalıyım?

A

Akademik Forum

Guest
Mkü'ye atanan arkadaşlar neden biriniz 15 bin biriniz 24 bine senet hazırlıyorsunuz?

D

düriyeAKBAŞ

Guest
Merak

Mkü'ye atanan arkadaşlar neden biriniz 15 bin biriniz 24 bine senet hazırlıyorsunuz?

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

fdb

Öğrenci
Ben personel akademik birim ne dediyse ona göre düzenledim senedi. Diğer arkadaş neden o şekilde hazırlamış bilemiyorum.

legist

Öğrenci
Arkadaşlar Yabancı Diller Meslek Yüksekokulunu aradım. Siteyi takip edin ilan yapılacak dendi. İlan tarihinin bilinmediği söylendi.

Q

qwell

Guest
ben bugün senet yaptırdım noterde,annemi ve babamı kefil gösterdim ikiside memur değil biri emekli biri çalışan noterde sorun çıkmadı, okulda sorun çıkabilir mi acaba??

P

PERİİİ

Guest
arkadaşlar bende hacettepe yi kazandım . Bayan arkadaşlar kalacak yeri ayarladınız mı ? kampüse yakın yurt veya apart daireler var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. iyi gunler

D

DilaraPeker

Guest
Peri, merhaba.
Kampüsün içerisinde yurtlar var. Hacettepe'de tanıdığın bir hoca ya da birinin vasıtası ile tanışacağın hoca varsa yurdu ayarlamak için onunla konuşabilirsin. ( yurtlar 4 kişilik, banyolar katta ortak kullanımda, mutfak tüm yurda ait)
Onun haricinde öğrenci evleri var. Apart gibi düşün. 2 kişilik öğrenci evleri de. Banyo odanın içinde yani 2 kişiye ait. Mutfak kata ait. Birde araştırma görevlileri ya da bazı öğrencilerin kaldığı stüdyo tip evler var tek kişilik.
Onun haricinde misafirhane var. ama o uzun süreli kullanımlar için olmadığından pahalı olur.
Metro güzergahına yakın yurtlara bakabilirsin. Emekte ideal, şelale vs yurtlar var mesela orda kalan arkadaşlarımız da vardı. ben kampüste kalmıştım. kampüs rahat derslere gidip gelmek çok kolay oluyor.

P

PERİİİ

Guest
Peri, merhaba.
Kampüsün içerisinde yurtlar var. Hacettepe'de tanıdığın bir hoca ya da birinin vasıtası ile tanışacağın hoca varsa yurdu ayarlamak için onunla konuşabilirsin. ( yurtlar 4 kişilik, banyolar katta ortak kullanımda, mutfak tüm yurda ait)
Onun haricinde öğrenci evleri var. Apart gibi düşün. 2 kişilik öğrenci evleri de. Banyo odanın içinde yani 2 kişiye ait. Mutfak kata ait. Birde araştırma görevlileri ya da bazı öğrencilerin kaldığı stüdyo tip evler var tek kişilik.
Onun haricinde misafirhane var. ama o uzun süreli kullanımlar için olmadığından pahalı olur.
Metro güzergahına yakın yurtlara bakabilirsin. Emekte ideal, şelale vs yurtlar var mesela orda kalan arkadaşlarımız da vardı. ben kampüste kalmıştım. kampüs rahat derslere gidip gelmek çok kolay oluyor.
Kampusde kalmak çok rahat olur haklısınız ama ayarlaması mesele işte hocalar o konuda yardımcı oluyor mu peki siz herhangi bir zorluk yaşadınız mı :) Tesekkur ederim

A

Akademik Forum

Guest
Peri, merhaba.

evet kampüste kalmak çok iyi olur ama yurdu ayarlamak kolay olur mu?

H

HACETTEPEDEN

Guest
Hacettepe'den duyuru

hacettepe'den duyuru

hacettepe üniversitesi yabancı diller yüksekokulunda dil eğitimi alacak olan öyp kursiyerlerinin eğitimleri 9 mart 2015 tarihinde başlayacaktır. 9 mart 2015 pazartesi günü saat 10:00da yüksekokulumuzun toplantı salonunda (bodrum kat no:12) tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Tüm kursiyerlerimizin belirtilen gün ve saatte toplantıda bulunması büyük önem taşımaktadır. Tüm kursiyerlerimizi kutlar, verimli bir dil eğitimi süreci dileriz.

A

Akademıkkkk

Guest
arkadaslar hala sınıflar ve ders saatlerıne ılıskın bı duyuru yok.yarın ne yapmayı dusunuyorsunuz okkula gıdecek mısınız yoksa duyuru mu bekleyeceksınız

Merhaba arkadaşlar. Hacettepe dil kursundayım. Ancak kurs bitiyor ve evimi 10 nisana kadar boşaltacağım. Ev Kızılaya yakın, Kolej de ve eşyalı. Eşyalar bana ait, onları da satacağım. Personel servisi de alt caddeden geçmektedir, metroya da yakındır. Ev arayanlar olursa mesaj atabilir.

A

Akademik Forum

Guest
Merhaba arkadaşlar, ben Hacettepe Edebiyat Fakültesinde öğrenciyim.Atalay Kız Yurdu'nda kalıyorum ulaşımda sıkıntı yaşanmıyor metro ya da dolmuşla ulaşılıyor.emek metro çıkışına 3 dk..

Moderatör tarafında düzenlendi: