Görev Süresini Uzatmak

alope

Öğrenci
Dil eğitimim sonunda kadromun olduğu üniversiteye döndüm, 3 hafta kadar oldu.

Bugün yüksekokul sekreteri gelip bir an önce görev uzatma dilekçelerinizi yazın, yoksa hocalar yıllık izne çıkıyor ortada kalırsınız gibi birşey söyledi.

Bu görev uzatma neyin nesidir ?

öypli

Öğrenci
arkadaşlar benim üniversitemde 1 yılı doldurmaya yakın öypli arkadaşlara görev uzatmaları için yazı gelmiş fakat görev uzatma dilekçelerinde 50 d olarak gösterilmiş bu arkadaşlar. yani yeni görev uzatmada kadro 50 d olacak denmiş. böyle bir şey mümkünmüdür? bilgisi olan arkdaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

hukukçu1660

Öğrenci
benim de 1 yılım ağustosta dolacak.35.md ile görevlendirilmedim. atandığınız tarihten itibaren 1 yıl içinde 35.md ile görevlendirilmezseniz görevimnizden atılacaksınız dedi YÖK. Ben tez aşamama geçtiğim için tez dönemimde öyp ile atandığım üniversitemde kalmak istedim. 50 d nerden çıktı? bilgisi olanlar bilgilendirsin lütfen.Atmamak için yeni bir yol mu buldular?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Görev uzatma sözleşmenin yenilenmesi demek herkes için geçerli bir durumdur hepimizinki her yıl yenilenir.

benim de 1 yılım ağustosta dolacak.35.md ile görevlendirilmedim. atandığınız tarihten itibaren 1 yıl içinde 35.md ile görevlendirilmezseniz görevimnizden atılacaksınız dedi YÖK. Ben tez aşamama geçtiğim için tez dönemimde öyp ile atandığım üniversitemde kalmak istedim. 50 d nerden çıktı? bilgisi olanlar bilgilendirsin lütfen.Atmamak için yeni bir yol mu buldular?

1 yıl veya 2 dönem içinde ÖYP kapsamında 35. madde ile görevlendirilmeniz lazım aksi takdirde ilişiğiniz kesilir 50/d ile ilgisi yok durumun hemen görevlendirmeyi başlarım senetsiz görevlendirme olaması için bu yolu buldu YÖK

A

Akademik Forum

Guest
Hocam merhaba, öypli olmayan 33a kadrosunda bulunan araştırma görevlilerinin görev uzatmaları sırasında istenen belgeler arasında dil belgesi olmak zorunda mıdır? Kadroya alınırken geçerli ıelts belgesi ile giren bir araştırma görevlisi atandığı üniversite ile görev süresi uzatma tarihinde geçerliliği bittiği için dil belgesi vermezse görev uzatmasında sıkıntı çıkar mı?