Dil Puanı Yüzünden ÖYP'den Atılmak Üzere Olanlar

A

Akademik Forum

Guest
dıl puanı nedenıyle ilişkisi kesınlen kişi onundekı donemde oyo ye basvurabılırmı arkadaslar bılgısı olan varmı acaba? yusullerde ıstıfa eden veya yanlıs beyan veren yazıyor ama emın olamadım

HDOGRU

Öğrenci
Nazmi hocam merhaba...
Oyp ile yerlestigim kadroda 1,5 yildir calismaktayim.. 2 yilim dolmadigi icin kurumlar arasi gecisten faydalanamayacagimi bildigimden kpss ye girdim.ögretmenlik oldugu takdirde gorev degisikligi yapmak istiyorum.Ogretmenlik olursa muvafakat beklemeli miyim? (Cunku kurumum duydugum kadariyla farkli birimlerde calisan memurlara muvafakat vermemis) muvafakat verilmez ise istifa mi etmeliyim?
Baska bir sorumda dil kursuna giderken senet imzalamistim ve kurs sonunda 51 puan aldim ve baraji gecemedim...kurstan sonra da 1 yil kadar calistim.. senet icin bir odeme yukumlulugum olacak mi?Meb e geciste yapmam gerekenleri Surec baslamadan once ogrenmek istedim..tesekkur ederim simdiden...

cekaradas

Öğrenci
merhabalar, öyp araş. görevlisiyim, 1 yılım dolmak üzere ve dilden 50 yi geçemedim. dil kursuna da gidemedim çalıştığım kurumdan muvafakat bekledim ve şimdiye kadar da dil kursu açılmadı, süre uzatımı dilekçesi verdim rektör reddetti. Ne yapabilirim. teşekkürler.