Dil Puanı 65 Altında Olan Arkadaşlar için Kitap ve Eğitim

relaxy

Doçent
Dil Puanı 65 Altında Olan Arkadaşlar için Kitap ve Eğitim Setleri

Merhaba arkadaşlar, dil puanı 65 altında olan arkadaşlara çok faydalı olacağına inandığım kitap ve eğitim setlerimi, bu dertten muzdarip arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum, ilgilenen arkadaşlar ve sormak istedikleriniz varsa lütfen PM atın...

Bu konu başlığının açılmasına onay verdiği için Merve hocam'a teşekkür ederim...

relaxy

Doçent
Arkadaşlar kitaplar yeni sahiplerine gönderildi, alan arkadaşlara hayırlı olmasını temenni ediyorum, eğitim setleri konusunda ise yardımcı olmaya devam edeceğim, eğitim setleri hakkında detaylı bilgileri buradan paylaşamıyorum çünkü reklam'a girebilir, forum kuralları dışına çıkmamak için konuyla ilgili merak ettiklerinizi özel mesajla sorabilirsiniz, gönderdiğiniz tüm mesajları da mümkün olan en kısa süre içinde yanıtlamaya çalışıyorum, ilginize teşekkür ederim...

foruma üye olmayan arkadaşlarımız için iletişim : [email protected]

merzer

Doçent
mesaj attım , yalnız bence bilgileri buradan paylaş hocam reklama falan girmez bence birşey olmaz kapalı kutu gibi böyle kim neden bahsedildiğini bilsin bence ...

relaxy

Doçent
merzer hocam, mesaj ve mail yoluyla durumlarını belirten arkadaşlara göre uygun olacağını düşündüğüm bilgileri gönderdiğim için buradan hepsini paylaşmak kafa karışıklığı yaratabilir çünkü herkesin durumu ve beklentisi farklı oluyor, üstelik buraya kitap ismi yazdım diye bile bilmem ne yayınlarının reklamını mı yapıyorsun diye mail'ler bile aldım üzücü bir durumdu benim için, neden reklam yapayım çalıştığım okuduğum yayınları tavsiye etmek bile bazılarının gözünde art niyetli bir davranış olarak değerlendiriliyor, o yüzden konuyla ilgili bilgi almak isteyen veya herhangi bir konuda sormak istedikleri olan arkadaşlarımıza mail ve özel mesaj yoluyla geri dönüş yapıyorum...

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hocam, konuyu güncel tutmak istiyorsanız en azından günde bir kere mesaj atınız lütfen. Teşekkür ederim.

relaxy

Doçent
video eğitimleri ilgilenen arkadaşlara gönderilmiştir, alan arkadaşlarımıza hayırlı olmasını ve çalışmalarında başarılar dilerim, forumda özel mesaj depolama sınırından dolayı da daha rahat iletişim için foruma üye olan veya konuk olarak katılan arkadaşlarımız özel mesaj yerine [email protected] adresinden istedikleri bilgileri alabilirler, yoğun ilginize tekrar teşekkür ederim...

konu başlığı altında gerek forumdan gerekse konuk olarak foruma katılan birçok arkadaşımıza yardımcı olmama vesile oldukları için başta Nazmi Hocam ve Merve Hocam olmak üzere diğer forum yöneticileri ve moderatörlerine de teşekkür ederim...

relaxy

Doçent
merhaba arkadaşlar, yoğun ilgileriniz nedeniyle bayram boyunca uyguladığım 3te1 fiyatına gönderim bitmesine rağmen halen eski fiyatla gönderim isteyen arkadaşlarımıza konuyla ilgili geri bildirim yaptım, bundan sonra farklı fiyat uygulaması geçerli olacaktır ve mümkün olduğunca imkanları kısıtlı olan veya kursa gitmeye imkanı olmayan arkadaşlarımıza yöneliktir, lütfen detaylı bilgi almadan herhangi bir şekilde işlem yapmayınız, ilgileriniz için teşekkür ederim...

bilgi edinmek için : [email protected] 'adresine mail atmanız yeterli olacaktır...

relaxy

Doçent
merhaba arkadaşlar, bazı arkadaşlarımız halen eğitim videoları için bilgi istiyor fakat şimdilik gönderim yapmadığım için arkadaşlarımıza yardımcı olamadım ama yine yoğun talep olursa kpds'ye hazırlanan arkadaşlarımıza video eğitimlerimi gönderebilirim, ilgilenen arkadaşlarımız bana mail ile ulaşabilirler, tekrar hatırlatıyorum şimdilik gönderim yapmıyorum, üds'ye 10 gün veya 1 hafta kala kpds için video eğitimlerin gönderimine başlayabilirim, teşekkürler...

bilgi ve iletişim için : [email protected]

relaxy

Doçent
üds sonrası yoğun talep olması sebebiyle kpds dökümanlarını sınava 1 ay kalana dek gönderime devam edeceğim, forumdan mesaj atmak yerine hotmail üzerinden iletişime geçmeniz daha hızlı geri dönüş sağlayacaktır, [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz,bu paylaşımlar imkanı kısıtlı olan, kursa gidemeyen arkadaşlarımıza yöneliktir, anlayışınız ve ilgileriniz için teşekkürler...