Dil Kursu İle İlgili Yeni Gelişme

mustafa mert

Öğrenci
Yurtdışı dil kursu ile ilgili bu hafta toplantı yapılacaktı.Herhangi bir açıklama var mı? birde öyp koordinatörüm sen işlemlerine başla bütçen gelince ordan karşılanacak izin verirlerse gidersin dedi. YÖK bir karar vermeden bu olabilir mi ?

Teşekkürler

turabe

Doçent
Hocam dil kursu bütçesi ayrıdır. Size aktarılacak olanı dil kursu için kullanamazsınız. Artı benim ÖYP koordinatörüm konferansa gitmeden önce sana ödeneğin yarısını veririz demişti, tüm işlemleri bitirip gittiğimde dönünce, dedi. 3 ay oldu 5 kuruş dahi alamadım henüz. Diyeceğim o ki yökten haber gelmeden boşuna yormayın kendinizi.. Ödeneğiniz aktarılmadan 15 günlük konferans-kongre hakkını bile kullanmayın, sonra başınıza kalabilir. Tecrübe ile sabittir.

Arkadaşlar merhaba. Ben dil sınavından 65 puan üzeri aldım ve atandım; ancak sınırda diyebiliriz puanım için. İngilizcemi yeterli görmüyorum, yurt içinde kursa gitmek istiyorum 65 altı alanlar gibi. Bunun için herhangi bir başvuruda bulunabiliyor muyuz acaba?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Arkadaşlar merhaba. Ben dil sınavından 65 puan üzeri aldım ve atandım; ancak sınırda diyebiliriz puanım için. İngilizcemi yeterli görmüyorum, yurt içinde kursa gitmek istiyorum 65 altı alanlar gibi. Bunun için herhangi bir başvuruda bulunabiliyor muyuz acaba?

Hayır maalesef gidemiyorsunuz sadece 65'in altında alanlar yurtiçi kursa katılabiliyor.