Değerli Arkadaşlarım, yüksek lisans tezimin anketi için katkı sağlarsanız çok sevinirim.

cereni

Öğrenci
Değerli Arkadaşlarım merhaba,

Ben Ceren Bilgiç. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği yüksek lisans öğrencisiyim. "Film Kaynaklı Turizmde Motivasyon Temelli Pazar Bölümleme" isimli tezimin anket uygulama aşamasındayım.

Film Kaynaklı Turizm kısaca; "İnsanların filmlerde ya da dizilerde görmelerinin bir sonucu olarak bir bölgeyi, bir şehri veya ülkeyi ziyaret etmeleri. Ve bu ziyaretleri ile turizm hareketliliğine katkı sağlamaları olarak tanımlanabilir."

Pandemi nedeniyle anketimi Google Formlar üzerinden online olarak gerçekleştirmekteyim. Uygulamamı minimum 400 kişi ile gerçekleştirmem gerekiyor. Anketimi sizinle paylaşmak istiyorum. Uygulamamı minimum 400 kişi ile gerçekleştirmem gerekiyor.

Anket Linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1...trFzbgoeTUyzpBxnq309Pa_Q/viewform?usp=sf_link

Bu noktada zaman ayırıp, anketime katılım sağlarsanız gerçekten çok sevinirim. Filmleri, dizileri ve seyahat etmeyi seven, ilgi duyan herkesi bekliyorum. :) Değerli düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız okumayı da çok isterim.

Siteye yeni üye oldum. Ben de hemen anket uygulamalarına katılıma başlayacağım :)

Şimdiden değerli zamanınızdan ayırdığınız, destek olduğunuz ve katılım sağladığınız için çok teşekkürlerimi sunarım.

İyi günler, iyi çalışmalar dilerim.
Selam, sevgi ve saygılarımla.