ATA-AÖF 2013-2014 Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Görev Talepleri‏

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
AKADEMİK ve İDARİ PERSONELİN DİKKATİNE!

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde yürütülmekte olan programlara ait Yarıyıl Sonu ve Bütünleme Sınavları, üniversitelerimizin akademik ve idari personelin destekleri ile yapılmaktadır. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılacak sınavlarda görev almak isteyen akademik ve idari personelin, Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine (GİS) Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi adresinden girerek bilgilerini kaydetmeleri/güncellemeleri ve ilgili sınav dönemlerinde sınav görevi talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Bu bağlamda, 31 Mayıs-01 Haziran 2014 tarihlerinde dört oturum halinde yapılacak olan 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu sınavlarında görev almak isteyen akademik ve idari personelin en geç 08 Mayıs 2014 tarihi mesai bitimine kadar Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine (GİS) Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi'ne girip bilgilerini kaydetmeleri ve sınav görev talebinde bulunmaları yapılacak sınav organizasyonu açısından önemlidir.
Katkılarınız için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

spektrum

Öğrenci
aynen görev ücretleri nekadar ?
birde alınan bir görev iade edilebiliyormu?

ben bu konuyu biraz araştırdım, hatta bugün bir kaç kez atatürk üniversitesi açık öğretim fakültesi'nin görevli ücretlerini ödeyen birimini de aradım fakat açan olmadı. hasılı somut bir bilgiye ulaşamadım. fakat anadolu üniversitesi'nin ödemelerinden çok farklı olacağını düşünmüyorum. anadolu üniversitesi'nin ödemeleri;

salon başkanı: 85 tl

gözetmen: 75 tl

yedek gözetmen: 75 tl

Son düzenleme:
S

Sparksofeyes

Guest
merhaba ben başvurdum ama çıkma ihtimali nedir ki? Anadolu Üniversitesine göre öğrenci azdır ve görevin de ona göre çıkma ihtimalinin çok az olduğunu düşünüyorum. Ben Kayserideyim. Daha önce bu sınavda görev alan okutman var mı?

Kutadgu

Moderator
Arkadaşlar Anadolu ve Atatürk üniversitesi için görevlendirmeler ne zaman açıklanır acaba?
Birde Anadolu adrese mi gönderiyor görevlendirme belgelerini? Bilgilendirebilirseniz seviniriz.

ran

Doçent
Arkadaşlar Anadolu ve Atatürk üniversitesi için görevlendirmeler ne zaman açıklanır acaba?
Birde Anadolu adrese mi gönderiyor görevlendirme belgelerini? Bilgilendirebilirseniz seviniriz.

Atatürk Üniv. için; 18-22 Mayıs 2014 tarihleri arasında onay/iptal işlemi olacağı söyleniyordu. Ya kendi üniversitemin sayfasında gördüm ya da e-mail gelmişti. Net hatırlamıyorum. Ama öyle not almışım.

A

Akademik Forum

Guest
Bende gorev aldim ama bu kadar sacma site gormedim.osym gibi net degil. Tercih yaptigim zamn da gorevlendirmen yok diyordu simdide. Aciklandi gorevlendirmeler belli degil !!

muaz27

Öğrenci
ben bu konuyu biraz araştırdım, hatta bugün bir kaç kez atatürk üniversitesi açık öğretim fakültesi'nin görevli ücretlerini ödeyen birimini de aradım fakat açan olmadı. hasılı somut bir bilgiye ulaşamadım. fakat anadolu üniversitesi'nin ödemelerinden çok farklı olacağını düşünmüyorum. anadolu üniversitesi'nin ödemeleri;

salon başkanı: 85 tl

gözetmen: 75 tl

yedek gözetmen: 75 tl

merhaba hocam,
konu geçmiş ama yine de sorayım. ben 30 mayısta gözetmen olarak görev yaptım hala ücretini ödemediler. ata aöf ödeme birimine hangi numaradan ulaştınız acaba?

Son düzenleme: