AÖF Sınavlarında Görev Almak İsteyenlerin Dikkatine!

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. sınavlarında görev almak isteyen personellerin ekte sunulan dosyadaki aşamalara göre sisteme en kısa zamanda kayıt olmaları gerekmektedir.
2013-2014 Öğretim yılından itibaren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin sınavlarında tüm ödemeler yasal mevzuat gereği görevlilerin IBAN'larına (Uluslararası Banka Hesap Numarası) yapılacaktır. Bu nedenle;

Açıköğretim sınavlarında görev verilebilmesi için "Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi"nde görevlilere ait istenilen tüm bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalı.

BÜTÜN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELİNİN DİKKAT VE BİLGİLERİNE:

Anadolu Üniversitesi 15-16 Aralık 2013 tarihlerinde ve bundan sonraki yapacağı bütün sınavlarda ücret ödemelerini BANKA IBANI üzerinden gerçekleştirecektir.Lütfen aşağıdaki Anadolu Üniversitesi bilgi notunu okuyup verilen Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Paneli web sitesine girip yeni üye girişi kaydı yaparak BANKA IBAN numaranızı ve diğer bilgilerinizi güncelleyiniz. Banka Iban numarası, cep telefonu, e-posta adresiniz girilmesi gereken zorunlu bilgilerdir. Aksi taktirde sistem üzerinden görev verilmesi mümkün olmayacaktır.

AÖF Görevli Kayıt Rehberi

Son düzenleme:

enessom

Öğrenci
Nazmi hocam, sistemle ilgili bir problem olduğunda nereye mail atacağımızı biliyor musunuz? Görevli işlemleri panelinde bu konuda hiç bilgi yok!

kaamos

Araştırma Görevlisi
geçenlerde spk ve halkbank uzman yrd. sınavlarında (ki bunları da anadolu ünv. yapıyor) beni dekanlık memurlarından biri sağolsun sisteme kaydetti, ama bunu yapmam gerekir mi şimdi?
artık zarfla para gelmiyor yawf :( negzel eyle, sınav çıkışı yiyodum ben onu :p

ilknurrrr

Öğrenci
Nazmi hocam,
A.Ö.F. sınavlarında görev almak istiyorum , sitede yeni üyeliğe girip kaydımı yapmaya çalıştım; ama sistemde kaydınız bulunmamaktadır diyor. O ilk kaydımı nereden yapmalıyım acaba ?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Nazmi hocam,
A.Ö.F. sınavlarında görev almak istiyorum , sitede yeni üyeliğe girip kaydımı yapmaya çalıştım; ama sistemde kaydınız bulunmamaktadır diyor. O ilk kaydımı nereden yapmalıyım acaba ?
İlk kaydınızı fakülte ya d aenstitü sekreterliğinden yapacaksınız.

aselhercai

Öğrenci
AÖF ders ücreti ???

Merhaba,
Yrd. Doç. olarak cumartesi günleri yapılan AÖF derslerinde görevlendirilmişim.
Ne kadar ücret veriliyor biliyor musunuz?:adoration:

hocam bir konuda beni aydinlatirmisiniz lutfen nazmi hocam ben ogretim gorevlisiyim universitedeki lise mezunu memura bile gorevlendirme verilmisken bana verilmemis sizce bu normal mi? degilse ne yapmaliyim. simdiden tesekkur ederim

biophysics

Öğrenci
Üniversitenizdeki AÖF temsilcisine başvurun sorun çözülecektir, muhtemelen sistemde kaydınız yoktur veya online başvurunuzu yapmamışsınızdır

hocam bir konuda beni aydinlatirmisiniz lutfen nazmi hocam ben ogretim gorevlisiyim universitedeki lise mezunu memura bile gorevlendirme verilmisken bana verilmemis sizce bu normal mi? degilse ne yapmaliyim. simdiden tesekkur ederim

kendileri ile gorustum ama sorun cozulmedi cok normal karsiliyorlar olayi size cikmak zorunda degilki diyorlar ayrica kaydim da var hocam prosedurde bir problem yok keyfi bir uygulama hissediyorum

- - - Güncellendi - - -

hocam basvurum vardi ve online basvurumda vardi ama keyfi bir uygulama var gibi hissediyorum kendileri ile gorustugumde size cikacak diye bir kural yok diyorlar. dedigim gibi lise mezunu memura bile 4 tane gorevlendirme cikmisken bana bir tane dahi cikmamis anlayamiyorum.

biophysics

Öğrenci
Evet size çıkacak diye bir kural yok ama hiç çıkmaması çok garip, 1 tane çıkmış olsa kalmamış derim. İadelerden vereceklerini de söylemediler mi ?

kendileri ile gorustum ama sorun cozulmedi cok normal karsiliyorlar olayi size cikmak zorunda degilki diyorlar ayrica kaydim da var hocam prosedurde bir problem yok keyfi bir uygulama hissediyorum

- - - Güncellendi - - -

hocam basvurum vardi ve online basvurumda vardi ama keyfi bir uygulama var gibi hissediyorum kendileri ile gorustugumde size cikacak diye bir kural yok diyorlar. dedigim gibi lise mezunu memura bile 4 tane gorevlendirme cikmisken bana bir tane dahi cikmamis anlayamiyorum.

iadelere bakacaklarini soyledir ama sunu merak ediyorum oncelikle burada bi yonetmelik falan yokmu gorevlendirmelerde gorev neye gore veriliyor memura 4 tane cikarken bana bir tane cikmamasi normal mi? bi siralama onceligi yokmu gorevlendirmelerde osym de oldugu gibi

CELLULA

Öğrenci
iadelere bakacaklarini soyledir ama sunu merak ediyorum oncelikle burada bi yonetmelik falan yokmu gorevlendirmelerde gorev neye gore veriliyor memura 4 tane cikarken bana bir tane cikmamasi normal mi? bi siralama onceligi yokmu gorevlendirmelerde osym de oldugu gibi

Benim kide aynı durumda arkadaşlar...bölüm sekreterine 4 sana salon başkanlığı çıkmış ben doktora asistanım bana yine yok.anlaması bayağı güç bir olay....