Ankara Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

F

financier

Guest
Ankara üniversitesinin de dil kursu takvimi var mıydı geçmiş yıllarda ben bulamadım da.örneğin gazi yayınlamış böle bi takvim. bi de kurs saatleri öğleden sonra dimi. yüksek lisans derslerimi ona göre hep sabah derslerinden seçicem de:D

Ankara üniversitesinde ve birçok üniversitede standart sabit bir proğram olmuyor. okulun ve hocaların durumuna göre sabah da başlayabilir öğleden sonra da. örneğin ; 3 sınıf varsa , 2 si öğleden sonra 1 i sabah olabiliyordu...

zeynep_h

Öğrenci
Ankara üniversitesinde ve birçok üniversitede standart sabit bir proğram olmuyor. okulun ve hocaların durumuna göre sabah da başlayabilir öğleden sonra da. örneğin ; 3 sınıf varsa , 2 si öğleden sonra 1 i sabah olabiliyordu...

teşekkür ederim hocam. umarım bir an önce belli olur dil kursları da ne yapcağımıza bakarız.

zööre

Öğrenci
arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Ankara üniversitesi önerir misiniz?

bizim bu yıl iki sınıf oldu dersler sabah 9:30 da başlıyor 14:40 da bitiyor. eğitim olarak yetersiz bizim sınıfın hepsi ayrıca kurslara gidiyor. şanını duyduğumuz hocalara güvenerek geldik büyük bir kısmımız, ama bu hocaların hiç biri derse girmiyor. ilkbahar dönemi için ne olur bilemiyorum. verilen kitaplar (reading-listening dahil) hazırlık seviyesinin de altında kitaplardı. bizim sınıfta çok büyük bir oranda seviye farkı var bu nedenle anlatılan dersler pek verimli geçmedi.

Lostris

Öğrenci
ÖYP PROGRAMI İLE İLGİLİ DUYURU
Publication Date 20 Mart 2013
YÖK – ÖYP

( Öğretim Elemanı Yetiştirme Programı )

2. Grup

ÖYP- 2. Grup Akademik Takvimi

Seviye Belirleme Sınavı Tarihi : 25 Mart 2013 Pazartesi : 09.30

Bilgilendirme Toplantısı : 25 Mart 2013 Pazartesi Saat: 13.30

Derslerin Başlama Tarihi : 26 Mart 2013

Derslerin Bitiş Tarihi : 6 Ekim 2013

ÖYP PROGRAMI İLE İLGİLİ DUYURU |

Lostris

Öğrenci

YÖK – ÖYP

2. Grup

sevba

Öğrenci
merhabalar öyp ile ankara üniversitesini kazanmıştım dil eğitimide ankara üni.oldu dilekçe işlemi nası olacak bir bilgisi olan varmı?

Selcenn

Öğrenci

YÖK – ÖYP

2. Grup

Sınav ve kurs gölbaşı Tömer'de değil mi?

- - - Güncellendi - - -

Evet oradaymış buldum affedersiniz:)

ERMAN

Öğrenci
bende ankara üniv. kazandım araçlar sıhhıyeden ve kızılaydan kalkıyor heralde yerlerini biliyormusunuz, bilen varsa tarif edebilir mi?

zeynep_h

Öğrenci
bende ankara üniv. kazandım araçlar sıhhıyeden ve kızılaydan kalkıyor heralde yerlerini biliyormusunuz, bilen varsa tarif edebilir mi?
kızılaydan artık gölbaşına direk otobüs yok. sıhhıye köprüsünün üstünden gölbaşı minibüsü geçiyor.ayrıca ankamall'in önünden de 104 nolu otobüs gölbaşına geliyor.Bilgilerinize :D

ERMAN

Öğrenci
peki hocam minibüs mü yoksa otobüs mü ? yani hangisi daha seri gider sizce

- - - Güncellendi - - -

kızılaydan artık gölbaşına direk otobüs yok. sıhhıye köprüsünün üstünden gölbaşı minibüsü geçiyor.ayrıca ankamall'in önünden de 104 nolu otobüs gölbaşına geliyor.Bilgilerinize :D

zeynep_h

Öğrenci

- - - Güncellendi - - -

hocam bu değişiyor şöfre göre :D ama minibüs daha hızlı geliyor genelde. ayrıca sabahları çok kalabalık oluyor otobüs de minibüs de ilk duraklardan binerseniz belki daha rahat olur.ben gölbaşındayım ama arkadaşlarımdan biliyorum bu durumu da

seddes

Öğrenci
Bildiğim kadarıyla Ankara üniversitesi gölbaşı kampusüne servis hizmeti sağlıyor. Pazartesi muhtemelen bununla ilgili olarak bilgilendirme yapılır. Onun dışında dolmuşla ulaşım ego otobüslerine göre biraz daha pahalı:) bir de aktarma yapılacaksa şayet dolmuştan ziyade otobüsleri tavsiye ederim;-)