Akın dil yds kampları

batuhan42

Öğrenci
akın dil tamamen ticarethane mantığıyla hareket eden bir dil kursu, arkadaşlar konya akın dil şubesini aradım, yabancı dil sınavından 50 aldığımı, kendi kendime yine 10 puan artırabilirim, ama düzenli çalışma bakımından kursa gitmek isteğimi falan belirttim, fiyatını önce yüzyüze görüşelim diye vermek istemediler, ben hani en azından ne kadar onu biliyim ona göre hazırlayıp geliyim falan deyince 2500 tl olduğunu söyledi telefondaki görevli,
bende bu konuşmadan 3 gün sonra (06.04.2019) tarihinde kursa kayıt olmak için gittim. konya akın dil kayıt sorumlusu arkadaşa durumu anlattım 3 gün önce aramıştım görüşmüştük diye, işte ne iş yaptığımı falan sordu. öğretmen olduğumu söyledim, tam kayıt aşamasında bana fiyatın 2760 tl olduğunu söyledi, ya arkadaşım dedim. 3 gün önce bana telefonda 2500 tl olduğunu söylediniz, bu sefer başladı kıvırmaya biz 2500 - 3000 arası yaparız demişizdir. bu fiyata kitaplar da dahil vs.. tamam dedim bana konuşmanız bu şekilde değil di diye ordan ayrıldım. Zaten sitesinde falan net bi fiyat göremezsiniz kimden ne tutturabilirlerse..