Akdeniz Üniversitesi Dil Eğitimi Kalitesi

fevziakbulut

Öğrenci
Sayın FevziAkbulut Hocam,
Memnun kalmadım demişsiniz. Genelde Akdeniz hakkında hep olumlu şeyler okumuştum bu yüzden bir kaç tane ayrıntılı soru sormak isterim. (Vaktiniz olur da cevaplarsanız çok sevinirim)
1. Derse giren hocalar sık sık değişiyor mu? derslere 3 hoca giriyor değişmiyor. bi kezde basladıgn sınıfta kalıyorsun
2. Hocalar anlamadığınızda sorularınızı cevaplıyorlar mı? hiç bi sorun yaşamazsınız ama tatmin edici cevap alabilirmisniz hocasına göre değişir.
3. Ben sormuştum. 750 saatin 450si gibi YDS içerikli. Bu yarısından fazla. Siz acaba daha fazla mı genel ingilizce istediğiniz için mi memmnun değilsiniz? yds ye yönelik kelimeçalışmaları yetersiz ing demek kelime demek. kelime kaynaklarıda özveriyle seçilmemiş. aynı ders programının hazırlandıgı gibi sanki biri zorla hazırlamış. kaynakları zorla seçmiş gibi. veyahut bi yerden olduğu gibi alıp koymuş
4. Akdeniz’deki kadar çok kaynak veren başka yer yok diye çıkmış anket sonuçlarında. Bu dönem farklı mı oldu uygulama? kaynak sıkıntısı yaşamazsınız ama ne kadar faydalı kaynaklar tartışılır
5. Başka şehirlerde YDS için ek kursa gitmiş herkes. Siz de gidiyor musunuz? hayır zaten vaktiniz olmayacak gerekli gereksiz faydalı faydasız bir sürü ödeviniz oluyor. + yönetim kurs almanızı istemiyor
6. 65’i geçemeyeceğinizi düşünüyorsunuz? Grup seviyeniz ne? ben belli bi temelle gelmiştim. ve kendime göre programı rütuşladım. kendime daha faydalı bi program hazırlayıp çalışmalarıma devam ettim. geçeceğimi düşünüyorum ama özellikle elementary sınıfında okuyan arkadaşlarım hiç mi hiç memnun değil.
Ben teşekkür ederim hocam.

tabi bu kişisel yorumum. farklı görüşlerde olabilir. diğer arkadaşlara da danışırsanız daha faydalı olur.