Akademikpersonel.org 29.12.2012 Ankara Buluşması

xkare

Araştırma Görevlisi
Hocam C.tesi öğleden önce olursa yada akşam 6 dan sonra ben de katılabilirim. Öğlen en geç 1'de ayrılırım,akşam da en erken 5 de müsait olabilirim.Katılıp sizlerle tanışmayı çok isterim.Pazar günü olsa daha iyi benim için.

aDNA

Profesör
Katılman iyi olurdu ama nasip. Dayak bile nasiple:) Büyük ihtimalle 2. toplantı İstanbulda 3. toplantı Esk. de ve yine Ankaraya döneriz...

irmcskn

Ordinaryüs Profesör Doktor
:) İletişim problemi yasadığımız ve benim anlık kararımdan dolayı olan bir sorun. Katılmam gerekliydi. İstanbul'a artık.

afac

Öğrenci
Sevgili forum üyeleri, ÖYP'li arkadaşlar. Nazmi Hocanın ve diğer Editör Arkadaşlarımızın da katılacağı; ÖYP hakkında sorularınızın ve sorunların görüşüleceği, bilgi paylaşımları ile sohbet tadında gerçekleştireceğimiz toplantımıza tüm ÖYP'li ve üye arkadaşlarımızı bekliyoruz. 29.12.2012 'de yapılacak olup, katılımcı sayısına göre yer ve saati duyurulacaktır. Sevgiler.
Takip ediyordum ancak katılımım belli olmadığı için bir şey yazmadım. Ankara'dayım zaten. An itibariyle de hafta sonu Ankara'da olacağım kesinleşti. Katılıyorum...

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Vahdet hoca ile konuşalım akşama netleştirelim :) şimdi face yayınlasam 50 kişi gelir :D ama fazla olmasın değil mi :)

aDNA

Profesör
Vahdet hoca ile konuşalım akşama netleştirelim :) şimdi face yayınlasam 50 kişi gelir :D ama fazla olmasın değil mi :)

Aman hocam Face işin içine girmesin:) En az 100 kişi oluruz. Tam da ÖYP tercihleri arefesi. Ama bir daha ki toplantılarımızı daha organize olarak, geniş katılımlı yaparız...

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar, an itibariyle Nazmi Hocanın da isteğiyle; saat: 16.00 da Kızılay Lemanda yarın görüşmek üzere.