Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 2014 Türk Dili Okutman Kadrosuna Başvuran Var mı?

marangoz34

Öğrenci
Arkadaşlar bu kadroya başvuran var mı çünkü ciddi manada geçersiz evrak diye elenen var galiba kadro kişiye açılmış, zaten şartlar bölümünde belliydi.. başvuruyu yapmadan elendik :)

A

Akademik Forum

Guest
Selamlar. Ben de oraya başvurdum ve sınava çağırıldım. Gidip gitmemekte de kararsızım açıkçası. Çünkü 4 kişinin çağırılması gerekli diye biliyorum, 10 kişi çağırmışlar.
Gitmeye gerek var mıdır sizce? Yani kişiye özel kadro açmayan üniversitelerimiz de var mıdır gerçekten?

Merve

Baş Editör
Selamlar. Ben de oraya başvurdum ve sınava çağırıldım. Gidip gitmemekte de kararsızım açıkçası. Çünkü 4 kişinin çağırılması gerekli diye biliyorum, 10 kişi çağırmışlar.
Gitmeye gerek var mıdır sizce? Yani kişiye özel kadro açmayan üniversitelerimiz de var mıdır gerçekten?
4 değil hocam ilk 10 çağırılıyor. Uzun zaman önce değişti.

Akademik Personel Alım Yönetmeliği Değişti | Akademik Personel 2014-2015

A

Akademik Forum

Guest

Ooo ben çoktandır umut kesmişim o zaman gelişmelerden haberim dahi olmamış :)

Diğer sorularım hala geçerli hocalarım. Bu tanıdık torpil vs. durumları çok fazla mıdır?
Son olarak Türk Dili Okutmanlığı sınavında nasıl sorular sorarlar?

marangoz34

Öğrenci
Ben de bir umut başvurdum elendim derken belgeleri zor bela kabul ettirdik ama sonradan kadronun birine açıldığını üniversite personelinde arkadaşım vardı ondan duydum, Hocam İstanbuldan kalkıp ağrıya kadar kendini yorma, kadroyu biz ilk açarken birine özel açtık bilseydim daha önceden sana hiç başvurma derdim. yani kalkıp da oraya kadar gitmeye gerek yok bence, torpil olmayan yerler de yok değil ama bize denk gelir mi bilmem :))) bu arad siz kaçıncı sıradasınız Hocam?

A

Akademik Forum

Guest
Cevap

bende istanblda oturuyorum ama ağrılıyım o ilanı ben de görmüştüm fakat başvurmadan önce araştırdım ilan kişiye özel açılmış yani kim başvurursa başvursun alacakları kişi belli zaten. başvurmaya bile gerek duymadım. zaten türk dili okutmanlıkta yüksek lisans mutlaka isterler ama bunda sadece 2 yıl deneyim istemişler , yani alınacak kişinin deneyimi iki yıl :=) akademik problem işte :=) boşuna gidip de kendinizi yormayın, ilk sırada bile olsanız size 2. olacağınız kadar puan verirler :=) ales ve ortalamanın aciz kaldığı ne durumlara şahit oldum daha önce :=)

Cyberx

Öğrenci
Ben 4 kişi çağırılması gerekli sanarken seninle birlikte 11 kişi gireceğiz sınava desene marangoz hocam :) Ben yakında sayılırım, kısmetse gideceğim sınava, bakalım artık hayırlısı...

Başka tavsiyesi olan, üniversiteyle bağlantısı olan, sınavda çıkan sorular hakkında fikir sahibi olan var mıdır acaba tekrar sorayım :)

(@2 ve @4 mesajları bana ait, yeni üye oldum, herkese selamlar.)

Son düzenleme:

marangoz34

Öğrenci
sonuçlar henüz açıklanmadı ama kazananın kim olduğunu herkes biliyor. boşuna o sınava girmeyin demiştim.. geçmiş olsun.. ön değerlendirmede ilk 2'ye giren iki aday da kazanamadı. var mı böyle adalet?