35. Madde İle Kadronun Geçiş Süresi

seraa

Öğrenci
35 kabul yazısı geldikten sonra 15 gün süreleri var o sürede size tebliğ edip ilişiğinizi kesecekler ve sonra sizin diğer üni.ye başlamak için 15 gününüz olacak.

Ben dilekçemi yüksek lisans yaptığım yerin ÖYP koordinatörlüğüne vermiştim. Kadromun olduğu, şu an bulunduğum okuluma hiçbir dilekçe, yazı vs vermedim. Orası YÖK'e bildirdi ve cevabı buraya yollamış. Yazı buraya henüz ulaşmadığı için gelecek olan yazının içeriğini bilmiyorum. Bu yazı şu kişininin 35 görevlendirmesini yapın şeklinde midir yoksa süreç yeni mi başlayacak?

- - - Güncellendi - - -

Ben dilekçemi yüksek lisans yaptığım yerin ÖYP koordinatörlüğüne vermiştim. Kadromun olduğu, şu an bulunduğum okuluma hiçbir dilekçe, yazı vs vermedim. Orası YÖK'e bildirdi ve cevabı buraya yollamış. Yazı buraya henüz ulaşmadığı için gelecek olan yazının içeriğini bilmiyorum. Bu yazı şu kişininin 35 görevlendirmesini yapın şeklinde midir yoksa süreç yeni mi başlayacak?

Bir de yazıyı personel daireden mi takip edeceğim.

tekinll

Öğrenci
Hocam ben de 2014 Temmuz döneminde yeni kurulan bir üniversiteye yerleştim. Doktora da yeterlik aşamasındayım. Yeterliği geçer geçmez atandığım üniversiteye dönmek istiyorum. Bunu atandığım üniversiteyle görüştüğümde bölümde hoca olmadığı için bunun mümkün olmadığını söylediler. Acaba tam olarak işleyişi bilen kişilere danışmadım ve bu yüzden mi böyle bir cevap aldım yoksa bölüm kurulmadan dönmem hiçbir şekilde mümkün değil mi?
metuca hocam siz de yeni bir üniversiteye yerleşmişsiniz, sizin bölümde öğretim görevlisi var mıydı, ya da benzer bir durumla karşılaşan var mı?