24-25 Ocak AÖF Dönem Sonu Sınavı Görev Tercihleri Başladı

Akademik.org

Administrator
2015 yılı itibari ile sınav görevlilerimizin Görev Kartlarını online olarak alabilmeleri için bir çalışma başlatılmıştır.

Bu kapsamda 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı görev yaka kartları Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Paneli adresinde aktif edilmiştir. 11 Ocak 2015 Pazar saat 23:59'a kadar üzerinize atanan sınav görevlerini kabul veya iade etmeniz gerekmektedir.
Bu tarihe kadar görevinizi kabul etmediğiniz takdirde sınav görevleriniz başkasına atanacaktır.

Bilgilerinize Sunarız,

Anadolu Üniversitesi

yANkbM.png

Not : Sistemde kayıtlı olan IBAN numaranız kendi T.C. Kimlik Numaranıza ait olmalıdır, aksi halde sınav ücreti ödemeleri hesaplarınıza yatırılamayacaktır.

Lütfen sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi güncellemeyi unutmayınız.

A

Akademik Forum

Guest
Yeni görevlendirme sorunu

AÖF'de görevler adrese dayalı olarak çıktığı için Ankara'da adresi üniversite olarak görünen çoğu akademisyene görev çıkmamış. Eskiden bildirdiğimiz ilçe tercihleri dikkate alınmamış. Madem sistemi değiştirdiniz bari okul tercihi de açın ÖSYM gibi tam olsun. Böyle çok anlamlı olmamış bence.

A

Akademik Forum

Guest
AOF 24-25 Ocak görevli ücreti

25 ocakta son anda iadeden sabah ve öğleden sonra 2 oturumda da salon başkanlığı görevi aldım normalde ücret hemen perşembe günü yatıyor diye hatırlıyorum iadeden geldiği için karışıklık olmuş olabilir mi?
sınavda görevli olup ücretini alan oldumu

A

Akademik Forum

Guest
ha yatıı haa yatacak

Her şey planlı programlı çok güzel. Ücretlerin ne zaman yatacağını da planlayıp duyursanız fena olmaz hani.

A

Akademik Forum

Guest
Merhabalar
Aof sinav ucreti yatan vsr mi.Benim hala yatmamis.Acaba bir sorun mu var diye merak egiyorum.

A

Akademik Forum1

Guest
Arkadaslar ucretler nasıl bu sınavda ösym ile aynı mı?
Her oturum iÇin ayrı ücret mi yoksa gün içinde ki 2 oturum icin tek ücret mi veriliyor?

A

Akademik Forum

Guest
ben arş görevlisiyim . göreve başlayalı 6 ay kadar oldu. ilk defa görev talep edeyim dedim. salon başkanı olarak görevlendirilmişim. çok zor mu acaba daha kendi bölümümde bile sınav gözetmenliği yapmadım

A

Akademik Forum

Guest
Merhabalar,
Ben AÖF sınavlarında ilk defa görev alacağım. Aöf sınavlarına telefon, çanta, bilgisayar götürebildiği ve sınavda da kitap okunabildiği söyleniyor. Yönergeler neler, Ösym gibi yanımıza hiçbir şey almadan mı gitmeliyiz. İnternette konuyla ilgili bilgi bulamadım. Üstteki link de çalışmıyor, site açılmıyor. Bilenler söyleyebilir mi?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Merhabalar,
Ben AÖF sınavlarında ilk defa görev alacağım. Aöf sınavlarına telefon, çanta, bilgisayar götürebildiği ve sınavda da kitap okunabildiği söyleniyor. Yönergeler neler, Ösym gibi yanımıza hiçbir şey almadan mı gitmeliyiz. İnternette konuyla ilgili bilgi bulamadım. Üstteki link de çalışmıyor, site açılmıyor. Bilenler söyleyebilir mi?
Telefon ve çanta götürebilirsiniz pc sıkıntı yaratabilir. Kitap okumasanız da iyi olur :)

hocayorgun

Öğrenci
Arkadaşlar son zamanlarda AÖF'de öğretmenlerin görev sayıları artıyor, akademisyenlerden budama yapılıyor gibime geliyor. İşe ilk girdiğim senelerde hep 4 görev alırdık. Gözetmenlerimiz de akademik personel olurdu. Şimdi 2 görev gelmiş, 2 sınavda da gözetmenlerim öğretmen. Tüm üniversitede akademik personelimize gelen görev sayısında ciddi düşüş var. Siz de aynı şeyi gözlemliyor musunuz?

Asistanların, öğretim görevlilerinin bir gelir kapısı daha hafif hafif kurutuluyor. Salon başkanı yapmıyorlar MEB'cileri ama gözetmenlikleri yoğun bir biçimde veriyorlar. Daha geçen seneye kadar asistanlarımız en az 3 gözetmenlik alırdı. Şimdi 2 yi bulan seviniyor. Hep gözetmenler öğretmen ve müdür yardımcısı olarak atanmış. Bence bu konuda pozisyon alınmalı. Biz ehliyet sınavında, Açık lise sınavında görev alamıyoruz sonuçta. Onların da oralardan ek gelirleri var.