Diğer Sorular 2015 yds rusça çalışma planı ve teknikleri hakkında bilgi

zeynel3687

Öğrenci
Değerli arkadaşlar merhaba! 2015 Nisan YDS'ye hazırlanıyorum; ancak bir türlü çalışma planı ve tekniği oluşturamadım. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz lütfen? Sınava hazırlandığım için çalışmıyor, sadece sınava yoğunlaşmaya gayret ediyorum. Yardımlarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim.
Şimdiden teşekkür ediyorum...

Anna T.

Öğrenci
Merhabalar. Aslında hem çalışma planı hem de kullanmanız gereken kaynaklar şu anki Rusça seviyenize ve amacınıza bağlıdır. Rusça seviyeniz nasıl, daha önce YDS sınavına girdiniz mi, İngilizceniz var mı (varsa İngilizce açıklamalı Rusça kaynakları size gönderebilirim isterseniz)? Ayrıca tamamen Rusça olan kaynakları kullanabilirseniz faydalanabileceğiniz kaynaklar çok. Yani çalışma planı herkes için aynı olamaz. İsterseniz e-posta adresinizi verebilirsiniz, elimdeki kaynakları gönderip elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Başarılar dileğiyle...

saithoca

Doçent
Değerli arkadaşlar merhaba! 2015 Nisan YDS'ye hazırlanıyorum; ancak bir türlü çalışma planı ve tekniği oluşturamadım. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz lütfen? Sınava hazırlandığım için çalışmıyor, sadece sınava yoğunlaşmaya gayret ediyorum. Yardımlarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim.
Şimdiden teşekkür ediyorum...

Hakkımızda adresinden online yds için bilgi edinebilirsiniz.

monster15

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar bende rusça ydsye hazırlıyorum eğer elinizdeki kaynakları gönderebilirseniz çok sevinirim A2 seviyesinde rusçam var ve ingilizcemde var şimdiden çok teşekkür ediyorum. E Mail adresim: [email protected]

A

Akademik Forum

Guest
merhabalar, 5 yil özbekistanda yasadim, rusca iletisim problemim yok, gramerimde iyi diye dusunuyorum... elinizdeki kaynaklardan gonderebilirseniz sevinirim... [email protected].. 2 ay sonra dil sinavina girmeyi dusunuyorum...tesekkurler simdiden...