Bulunan 1 den 1 - Toplam 1

Education state / eğitim irlanda

YLSY Yurtdışı Dil Merkezleri Forumunda Education state / eğitim irlanda Konusunu İncelemektesiniz

Eğitim İrlanda (Education State) Eğitim İrlanda (Education State) yurtdışı eğitimini İrlanda'da sürdürmeyi düşünen gençlerimizin okul ...

 1. #1
  Yeni Üye
  Üyelik Tarihi
  07-2014
  Mesaj
  3

  Education state / eğitim irlanda

  Eğitim İrlanda (Education State)  Eğitim İrlanda (Education State) yurtdışı eğitimini İrlanda'da sürdürmeyi düşünen gençlerimizin okul bulma, konaklama ve diğer ihtiyaçlarını en kaliteli ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamak ve yardımcı olmak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur.

  Profesyonelliği ilke edinen kurumumuz modern dünyanın ve iş hayatının gerektirdiği kalite anlayışı ile kurmuş olduğu ekip organizasyonu içerisinde uzun yıllar yurtdışı eğitim danışmanlık tecrübesine sahip uzmanlarla birlikte faaliyetlerini devam ettirmektedir.

  Eğitim İrlanda, Dublin merkezli olarak İrlanda'nın değişik noktalarına yayılmış saygın eğitim kurumları, üniversiteler, dil okulları ve kolejler ile anlaşarak bu kurumların İrlanda temsilcisi olmuştur. İrlanda sunmuş olduğu eğitim imkanlarıyla Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ülkelere rakip olmuş ve kısa bir zaman dilimi içinde de en çok tercih edilen yurtdışı noktalarından biri olacaktır.

  Uzman kadromuzla eğitimini yurtdışında tamamlamak isteyenlerin problemlerini kulaktan duyma bilgilerle değil bizzat içinden gelerek çözümler üretmekte, sadece kayıt ve barınma ihtiyaçlarının giderilmesinde değil İrlanda'daki öğrenim hayatınız boyunca yanınızda olmaktayız.

  Karşılıklı anlaşmalar yapmış olduğumuz veya sizlere tavsiye ettiğimiz üniversite ve dil okullarını dikkatle ve özenle seçerek Uluslarası Kalite Standartlarını yakalayarak sizlere hakkettiğiniz güzel eğitim imkanlarını getirmekteyiz.


  Alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olarak 2004 yılından bu yana yurtdışı eğitimi konusunda hizmet veren Eğitim İrlanda bir Education State kuruluşudur.


  Tecrübemiz!
  Şirketimiz çalışanları aynı sizler gibi bir zamanlar yurtdışına çıkma özlemi yaşamış, bu özlemi gerçeğe dönüştürerek İrlanda'ya gelmiş ve eğitimlerini bizzat İrlanda'da tamamlamış insanlardır. Bu nedenle diğer bir çok kuruluşa göre İrlanda hakkında daha geniş bilgi ve tecrübeye bizzat sahiptirler.
  İrlanda’daki aileniz..
  Eğitim İrlanda sizi sadece İrlanda'ya göndermekle kalmaz. Aynı zamanda eğitiminiz süresince danışabileceğiniz bir çatı her zaman İrlanda içerisinde sizleri bekliyor olacaktır.


  Güven!
  Öğrencilerimize eğitim almak istedikleri alanda en iyi seçenekleri sunmak ve ailelere bu güveni verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Türk öğrencilerin İrlanda’daki en iyi olanaklardan yararlanabilmesi için ara vermeden çalışmaya devam edeceğiz.


  Çalışkanız!
  Yetkili kuruluşlar tarafından onaylı olmayan okullarla kesinlikle çalışmayıp, çalıştığımız okulları düzenli olarak ziyaret edip gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Şirketimiz kardeş organizasyonu TIECS (Türk İrlanda Eğitim ve Kültür Derneği) ve diğer partnerleri ile birlikte vizyonunu her geçen gün biraz daha genişletmektedir.


  Ücretsiz Danışmanlık
  Şirketimiz sunduğu yurtdışı eğitim danışmanlığı karşılığında öğrencilerden hiçbir ücret talep etmemektedir. Vermiş olduğumuz hizmet tamamen ücretsizdir.


  İrlanda Dil Okulları


  İrlanda dil okulları, büyülü atmosferinde profesyonel İngilizce öğretmenlerinin eşliğinde yaşamınıza yeni arkadaşlar ve anılar katarken İngilizcenizi geliştirme fırsatı sunuyor!
  Son gelişmelerle artık İrlanda dil okulları sunduğu eğitim imkanlarıyla İngiltere ve Ameraika'ya rakip olmuş durumda.
  Bilinenin aksine İrlanda İngilizce'nin en güzel konuşulduğu ülkelerden bir tanesi. Zaten bu söylenti İrlanda'nın henüz Türk öğrenciler tarafından keşfedilmemiş olmasının en büyük nedenlerinden biri. İrlanda'da özellikle Dublin ve diğer büyük şehirlerde konuşulan İngilizce oldukça açık ve anlaşılırdır.
  İrlanda her yıl dünyanın dört bir tarafından gelen binlerce öğrenciyi misafir etmektedir. Özellikle İspanyol, İtalyan ve Fransız öğrenciler İngiltere'ye göre daha ucuz olan bu sevimli ada ülkesini tercih etmektedir. Yaz okulları farklı ülkelerden gelen öğrencilerle dolup taşmaktadır.
  Türk öğrenciler için yeni başlatılan pilot vize çalışması ile kısa dönem İngilizce kursları (90 güne kadar) için vize 2 - 3 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. İrlanda vize ücreti diğer ülkelere göre daha düşüktür.
  Son düzenleyen eğitimyurtdışı, 08-08-2014 saat 15:49.

Benzer Konular

 1. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Eğitim Bilimleri ABD da Eğitim Programı ve Öğretim Tezli Yüksek Lisans Programında eğitim yapıyor olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 1
  Son Mesaj: 21-05-2012, 02:12
 2. Cevap: 0
  Son Mesaj: 12-12-2011, 18:14
 3. Cevap: 0
  Son Mesaj: 28-11-2011, 17:29
 4. Cevap: 0
  Son Mesaj: 18-07-2011, 10:23
 5. Cevap: 0
  Son Mesaj: 23-12-2010, 18:26

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git