Bulunan 1 den 1 - Toplam 1

Gaziantep'te Cocel Dil Danışmanlık

YDS Kurs Değerlendirmeleri Forumunda Gaziantep'te Cocel Dil Danışmanlık Konusunu İncelemektesiniz

Gaziantep için böyle bir şey vardı. Bununla birkaç yerde karşılaştım, yds mi değil mi bilmiyorum. ...

 1. #1
  Yeni Üye
  Üyelik Tarihi
  06-2020
  Mesaj
  1

  Gaziantep'te Cocel Dil Danışmanlık

  Gaziantep için böyle bir şey vardı. Bununla birkaç yerde karşılaştım, yds mi değil mi bilmiyorum. Instagram hesaplarına baktım, yds olabilir gibi duruyor, cocel_dil_danismanlik.


  " Artık şehrimizdeyiz, Gaziantep'te… Araştırma ve eğitimin iç içe geçtiği bir model kurmaya çalıştık. Örneğin, bir fakülte öğrencisiniz veya herhangi bir sektörde çalışıyorsunuz ve belirli düzeyde İngilizce biliyorsunuz ancak bu alanınızdaki/sektörünüzdeki bilginizi geliştirmek ve dünyayı takip etmek için yeterli değilse bize başvuruyorsunuz. Alanınızla/sektörünüzle ilgili, dünyadaki tartışmaları ve metinleri tartışmakla kalmıyoruz, aynı zamanda, genel İngilizce konusundaki eksiklerinize de yardımcı oluyoruz. Bu şekilde, alanınızdaki yetkinliğiniz artmakla kalmayacak, belki de önünüze yeni kapılar açılacak. Diğer bir birimimiz daha var tabi, akademik kariyer hedefiniz var ancak bu yolda, birçok yabancı dil sınavı var, biz size bu sınavlar konusunda da yardımcı oluyoruz. Biz sizin bir şeyler bildiğinize eminiz ama bu bildiklerinizi nasıl yöneteceğinizi veya yönlendireceğinizi bilmiyor olabilirsiniz, belki sınava az kalmış, kaygınız artmıştır, belki de bu sınav, hayatınızdaki yeni ve temel yolunuzun öncelikli gereklerindendir. Her ne için olursa olsun, biz sizin yanınızdayız ve size yardımcı olmak için buradayız.

  Dr. C (Yani Gökçe Çöçel), şahsi deneyimlerini ve alanındaki yetkinliğini sizler için bir araya getirdi, bu nedenle, sizleri ve ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyor."
  Son düzenleyen Öztürk Genç, 23-06-2020 saat 12:36.

Benzer Konular

 1. YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ Fakültelerin Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü Mezunu Olmak Veya Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Alanında Yüksek Lisans Yapmış Olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 10-08-2012, 17:46
 2. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Fakültelerin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunu ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisans yapmış olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 10-11-2011, 17:01
 3. ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık veya Psikoloji Bölümü mezunu ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisans mezunu olmak
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 17-10-2011, 14:41
 4. Cevap: 0
  Son Mesaj: 09-09-2011, 17:09
 5. Cevap: 0
  Son Mesaj: 21-07-2011, 18:07

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git