Yalnız Kurt Mira Gerçekte Kimdir? Yaprak Medine Kim, Kaç Yaşında Nereli?

ATV’nin yeni dizisi Yalnız Kurt ilk bölümünde reyting rekorları kıran dizinin 2.bölümünde yeni karakterler dahil olmaya başladı. Yalnız Kurt dizisinde Mira karakterini canlandıran genç ve güzel oyuncu Yaprak Medine izleyenler tarafından kim olduğu hangi dizilerde oynadığı kaç yaşında olduğu merak edilmeye başlandı. Peki, Yalnız Kurt Mira Kimdir? Yaprak Medine Kaç Yaşında Nereli, Sevgilisi Kim?

ATV’nin Osman Sinav imzalı yeni dizisi Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin gibi başarılı isimleri buluyoruz. Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun, dizi yapımcılığını Sinegraf, yapım süpervizörlüğünü Yusuf Ömer Yavaş, senaryosunu Murat Koca ve Ali Alper Erze, dizinin yapımcılığını ise Osman Sinav üstleniyor.

Yalnız Kurt Mira Kimdir?

Yalnız Kurt dizisinde 2.bölümde Mira karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncu Yaprak Medine’dir. Mira, dizinin birinci bölümünde Davut komutanın anlattığı Golyat teşkilatının Türkiye’deki beyni olarak biliniyor. Mira’nın gerçek adı Semiramis Myers Hanzade’dir annesi Türk olan Mira’nın babası Amerikalıdır. Hayatta hiç kimseye güvenmeyen Mira sadece Golyat için çalışır.

Yaprak Medine Kimdir?

Yaprak Medine, 1997 yılında İstanbul’da doğdu. Foto model, tanıtım ve dizi oyuncusu Yaprak Medine, oyunculuk eğitimini tamamlayan güzel oyuncu, önce Eti Karam Gurme reklamında rol almış, ardından 2020 yılında yayınlanmaya başlayan Aram Menajerim dizisinde Beren karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda bir Instagram fenomeni olan oyuncu, dizide Beren karakterini canlandıracaktır. Son olarak Yalnız Kurt dizisinde Mira karakterini canlandırıyor.

Yaprak Medine Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

  • Son Yaz (Cemre Sancaktar)
  • Menajerimi Ara (Beren, Tv dizisi 2020)
  • Yarım Kalan Aşklar
  • Gazapizm: Ölüler Dirilerden Çalacak (kısa Video Film, 2018)
Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İçindekiler