Arkadaşlar merhaba, yüksek lisans tezim için katılımcı arayışı içerisindeyim, şu anda 6-7 kişilik bir eksiğim var.

Çalışma stress, well-being ve creativity üzerine. İngilizce bilen, tam zamanlı olarak bir işte (şirket, organizasyon) çalışan katılımcılar arıyorum. Çalışma diary study yani ‘günlük’ çalışması olarak geçiyor. Günlük olarak kısa kısa (2-5 dklık) anketler mail olarak size gönderilecek (kaç tane doldurursanız o kadar iyi) ve çalışma toplamda 10 iş günü sürecek. Bu 10 iş gününden en az 7 gün anketleri doldurduğunuz sürece katılımınız geçerli sayılacaktır. Anketler akıllı telefonunuzdan dahi çok kolay bir şekilde doldurulabiliyor. Ne kadar fazla anket doldurulursa o kadar iyi olur ancak insanlık hali bazıları unutulabiliyor bu yüzden çok fazla olmadığı sürece bir sıkıntı yaratmayacaktır.

Beni tanımıyorsunuz ve bu yüzden çok fazla bir şey istiyormuşum gibi düşünebilirsiniz ancak yine de bir yerlerde sormam gerektiğini düşündüm. Zira böyle bir çalışmaya katılımcı bulmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu yüzden 3-5 kişi dahi olsa katılım gösterebilirseniz çok minnettar olurum.

Pre-survey linki: https://www.soscisurvey.de/Student2019/?q=Inv

Yukarıdaki linke tıklayarak bilgi alıp katılım sağlayabilirsiniz. Tek ricam, katılmaya karar verenlerin e-mail adreslerini bana ulaştırmaları, öylece ben de not alabilirim. Teşekkür ederim.