selamlar arkadaslar hangi foruma yazacağımı bilmediğim için bu alana yzdım...

birkaç önemsediğim imge ile başlamak istiyorum

***bence sağlık çok önemli
***bunun için doğal yollar genellikle önerilen yönlendirmeler.
### tabiiki saygı ve muhabbet ile sağlık alanı ile ilgilenen arkadaslarımızın tekellüm etmesinden bize katılmasın dan memnun kalırım


arkadaslar geçmişte çok ilaç kullanmış ancak 25 yaşında normal bir bireyin olduğundan hala daha güçlü kondisyona sahibim elhamdulillah. sağlıkla ilgili hangi kıstatslar uygulanmalı bir vatandaş olarak özellikle birçok doktor arkadasımızın konuşma içeriğindeki farklılıklar ve algılanan zıtlıklar nedeniyle belirli bir programlı bilgiye ulaşmış değilim.ancak emin olarak benimsediğim bir ilke varki eğer bilgi sahibi değilsek en azından kültürel sınırların dışına kaçmadan ve özellikle aşırıya kaçmamak uygun bir yol.

benim son z<amanlar koletsrol yüksek çıkmıştı bu açıdan spo önerildi bende yapmaya başladım. ayrıca tuz tüketimini oldukça azalttım merak etmeyin çok kolay alışması ,aynı şekilde şeker de ...

ama bunun ne kadar doğru olduğunu sağlıkçılarımıza havale ediyor ve onlardan esinlendiğim için yaptım. sonuçta son söz bu alanda söz sahibi yani onlarda olmalı diye düşündüm.

ayrıca günlük 60 şınav ve 100 mekik çekebilirim sanırım dün başladm birde yaa aynaya baktım da kendime banyoda daha spora başlamadan kaslarım çok belirgin hiç böle bi merakım olmamıştı ama muhteşem bi görüntü spora başladıktan sonra artık...ARKADASLAR SİZ DE ÖZELLİKLE ARAŞTIRARAK VE BİRÇOK SAĞLIKÇININ ÖNERDİĞi VE UYGULAYARAK FAYDALI OLDUĞUNA İNANDIĞINIZ HABERLERİ BURADAN PAYLAŞIRSANIZ SEVEREK OKUYACAĞIM.


,SAĞLIK mutluluk,saygı ve sevgilerimle.

- - - Güncellendi - - -

güncel eklentiler...

sigara ve alkolden uzak durun ,ben tadını bilmiyorum ve bu halimden çok memnunum freş oluyosun zaten

doğal beslenmeye çalışmak lazım bence örneğin yaza giriyoruz meyveyi manavdan almaya gerek yok,marketten hiç almayın doğruca en yakın pazara gidin ,artist pazara gitmez diyenlere aldanmayın en ala artist benim ... ve sağlığım için rahatlıkla hatta en ihtişamlı halimle gittiğim olmuştur. ayrıca kişisel bir fikirdir: artist olmak daha çok ruh ile ilintilidir. dış görünüşün buna etkisi %30 un üzerine çıkamaz geriye kalanı ruhunuzla alakalıdır saçımı sıfıra vurdum sokakta yürürken boy pos endamı görmeliydiniz..

dipnot:yazım hataları olabilir , göstereceğiniz anlayış için ayrıca teşekkür.