Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Akademik İlanı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alımı yapacağını 27.06.2022 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanla duyurdu. İlana göre 25 akademik personelin alınacağı açıklandı. Akademik personel alımı yapacak. Alım yapılacak akademik personelin hangi bölümlerden olduğu ve başvuru hakkındaki önemli noktaları aşağıda bulabilirsiniz.

  • İlan Tarihi: 27.06.2022
  • Son Başvuru Tarihi: 19.07.2022
  • Kadro Sayısı: 25
  • Şehir: Sivas
  • Başvuru Şekli: Şahsen veya Posta

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Akademik İlanı Detayları

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi “Araştırma Görevlisi” ve “Öğretim Görevlisi” alınacağına dair ilanda 23 gün süre içerisinde başvuruları alacağı 25 Öğretim Elemanı duyurusunu Resmi Gazetede yayımlandı.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Akademik İlanı Kadroları

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi farklı fakülte ve bölümlerden 25 Öğretim Elemanı alımı yapacağına ilişkin ilanın kadro sayıları ve özel şartları aşağıdaki linkte verilmiştir;

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Akademik İlanı Başvuruları Şartları

  • Tecrübe Belgesi (resmi veya özel kurumlardan alınmış ilanda aranılan tecrübe ve süreyi taşıdığına dair belgeyi meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte teslim edilecektir.)
  • Araştırma Görevlisi kadrosuna yasal sebepler hariç olmak üzere (askerlik, doğum, hastalık vb.) lisansüstü eğitim kayıtlarını dondurmuş şekilde müracaat eden adayların başvuruları dikkate alınmaz.
  • Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilir.
  • Araştırma görevlisi kadrosuna başvurabilmek için sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak gerekir.

Akademik Personel İlanlarını Takip Edin!

2022-2023 akademik personel alım haberlerini sitemizde yer alan Akademik İlanlar başlığı altında sizler için düzenli bir şekilde paylaşıyoruz.

Sitemizde yayımlanan akademik personel ilanları haberlerine anlık olarak sosyal medyadan da ulaşmak için tek yapmanız gereken Telegramdan bizi takip etmek ve bildirimlerin sesini açık tutmak!

Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İçindekiler