SGK Emeklilerine Güzel Haber Geldi! Tam 8200 TL Ödeme Yapılacak…

serkan
serkan 20.03.2022
Güncellendi 20/03/2022

SGK’lı ve Bağkurlu Emeklileri yakından ilgilendiren bu son dakika haberi ile emekliler bir anlamda rahat edecek diyebiliriz, ülkemizdeki ekonomik gelişmelerden dolayı emeklilerin sıkıntı çekmemesi adına İNG bank emeklilere 8200 TL ödeme verileceğinin ve vereceği bu ödemelerde rastgele bir gelir belgesi istemeyeceğini açıkladı.

- Reklam -

Nakit gereksinimi olan SGK-SSK’lı olan emekliler bağlamında yapılan bu kampanyada 8200 TL ödeme alacak olan kişilerin mutlaka İNG Bank bağlamında maaşlarını almaları elzemdir.  İNG Bank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden, başvurularını internet üzerinden ya da SMS atarak istedikleri vakit yapabilecektir.  İNG Bank, nakit gereksinimi olan emekliler amacıyla başlatmış bulunduğu bu kampanya haricinde ilaveten tüketici kredisi nakit avans, Limiti ve emekli promosyonu imkanları da sunmaktadır.

İNG BANK bağlamında emekli olan vatandaşlar, 8200 TL müracaat nasıl yapabilir?

- Reklam -

Emekliye 8.200 TL nakit ödeme müjdesi geldi! SGK ve Bağkur’lu emekliler kimlikleriyle hesaplarından alacak. İNG BANK, kendisine ait olan resmi web sitesi bağlamında yapmış bulunduğu duyuru ardından yalnızca emekli olan vatandaşlar amacıyla acil ihtiyaçlarında kullanabilecekleri 8200 TL ödeme amacıyla müracaat koşulları da belli oldu.

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile müracaat gerçekleştirmek istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı aratarak bu mesaji 22 05 numarasına gönderin. 22 05 numarasına gönderilen mesaj ardından banka, sizi süratli bir şekilde netice verecektir. Cep telefonunuz üzerinden atmış bulunduğunuz mesaj ile eş güdümlü daha yüksek limitlerde kredi alabilirsiniz, ayrıca kredi notumuza göre, faiz oranlarından yararlanarak, hesabınıza anında para yatırabilirsiniz.

İNG BANK üzerinden SMS haricinde müracaat yapacak olan vatandaşlar ise İNG BANK’ta hesabı olması halinde alacakları internet şifresiyle eş güdümlü İNG BANK, mobil uygulamasına giriş yapabilirler. İNG BANK, mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra süratli bir şekilde müracaatlarınızı gerçekleştirebilir, hesabınıza onaylanan tutarı dilediğiniz vakit yatırabilirsiniz.

- Reklam -
Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir