Sağlık Bakanlığı Personel Alım Sonuç Ekranı BURADA!

Engin Editor
Engin Editor 30.03.2022
Güncellendi 30/03/2022
Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı bünyesine katmak için yeni personel alım sonuçlarını duyuruldu. Sağlık Bakanlığı personel alım sonuçları resmi sitesinde yayınladı. ÖSYM tarafından yayınlanan duyuruya göre (KPSS 2022/5) Sağlık Bakanlığı 10 Bin personel alımı gerçekleştirdi.

- Reklam -

Sağlık Bakanlığı personel alım neticesinde bünyesine katmak için; Hemşire, Anestezi, Çevre Sağlığı, İlk ve Acil yardım, Laboratuvar, Röntgen, Tıbbi Sekreter, Hemşire, Yaşlı Bakım, Tıbbi Sekreter, Röntgen, Radyoterapi, Podolog, Patoloji Anatomi, Ortopedi, Laboratuvar, İş ve Uğraşı Terapisti, İlk ve Acil yardım, Evde Bakım, Eczane, Diyaliz, Elektronörofizyoloji, Diş Protez, Adli Tıp, Ameliyat, Anestezi, Çevre sağlığı, Psikolog, Sosyal Çalışmacı, Biyolog, Odyolog, Çocuk Gelişimcisi, Diyetisyen, Fizyoterapist, İş ve Uğraşı Terapisti, Dil ve Konuşma Terapisti, Perfüzyonist ve Sağlık Fizikçisi olmak üzere toplam 10 bin personel aldı.

Sağlık Bakanlığı personel alımı için başvuran adaylar sonuçları TC Kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin Sonuç sayfasından öğrenebilir. Ayrıca sağlık personeli güncel maaşları için sitemizde yer alan haberlerimize göz atabilirsiniz.

- Reklam -

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir